اگر ایلان ماسک ماهانه 4 دلار از مشترکین حساب توییتر خود درآمد داشته باشد، تقریباً 100000 دلار در ماه درآمد دارد.

ایلان ماسک در توییتر پیکسل

ایلان ماسک، مدیرعامل توییتر و دومین فرد ثروتمند جهان، تصویری از پروفایل توییتر خود منتشر کرد که تعداد مشترکین حساب خود را نشان می دهد. طبق این اسکرین شات، ایلان ماسک 24700 مشترک دارد که احتمالا ماهانه 4 دلار برای مشاهده محتوای انحصاری پرداخت می کنند که می تواند درآمد ماهانه ماسک را به نزدیک به 100000 دلار برساند.

توییتر در گذشته قابلیتی به نام Super Follows را برای درآمدزایی در اختیار تولیدکنندگان محتوا قرار می داد که مدتی پیش تصمیم گرفتند نام خود را به اشتراک تغییر دهند. با وجود تغییر نام، عملکرد ویژگی تغییر نکرده است و فالوورها می توانند با پرداخت هزینه ماهانه به محتوای اختصاصی اکانت دسترسی پیدا کنند.

ایلان ماسک احتمالی 100000 دلار از مشترکین توییتر خود به دست آورد

ایلان ماسک در گذشته گفته بود که مشترکین اکانت توییتر او می توانند هر چند هفته یکبار با پرداخت 4 دلار در ماه هر سوالی را که می خواهند بپرسند. اکنون اسکرین شات به اشتراک گذاشته شده توسط ایلان ماسک، نشان می دهد که 24700 هزار کاربر در حساب کاربری او مشترک شده اند.

حساب توییتر ایلان ماسک

با در نظر گرفتن هزینه اشتراک ماهانه 4 دلاری، ایلان ماسک می تواند از 24700 مشترک خود ماهانه 98800 دلار درآمد کسب کند. به گفته مدیرعامل توییتر، از طریق سیستم اشتراک، فالوورها می توانند به محتوای انحصاری مانند متون، ویدیوهای طولانی یا فضاهای اختصاصی دسترسی داشته باشند. همچنین این افراد نشان ویژه می گیرند.

ماسک و توییتر در مورد درآمد ایلان ماسک از مشترکین حساب خود اظهار نظری نکرده اند و 100000 دلار بر اساس اظهارات قبلی ماسک مبنی بر دریافت هزینه اشتراک 4 دلاری محاسبه شده است.

ایلان ماسک که برای مدت طولانی ثروتمندترین فرد جهان بود، برای چند ماه جای خود را به صاحب برند LVMH، برنارد آرنو داد. با این حال، ماسک که تسلا، اسپیس ایکس، شرکت بورینگ، توییتر و نورالینک را اداره می کند، با ثروت تخمینی 164 میلیارد دلار، دومین فرد ثروتمند جهان باقی مانده است.

دیدگاهتان را بنویسید