تصور کنید که برای افزایش آگاهی از برند، ترافیک و فروش محصولات و خدماتتان، تنها کافی است 6 ساعت هزینه کنید. بله درست شنیدید، 6 ساعت.

استفاده از شبکه‌های اجتماعی برای بازاریابی خدمات و محصولات شما به حداقل هزینه نیاز دارد. شبکه‌های اجتماعی طیف وسیعی از مخاطبان را پیش روی شما قرار می‌دهد. اگر شما در این شبکه‌ها حضور نداشته باشید، مخاطبانی که مشتاق ارتباط گرفتن با شما هستند را، از دست می‌دهید.

برای به دست آوردن بیشترین ورودی ترافیک ممکن، باید به طور مداوم مطالبی جذاب برای مخاطبان خود منتشر کنید.

 هرچه محتوای با کیفیت‌تری در شبکه‌های اجتماعی خود ارسال کنید، فرصت‌های بیشتری برای جذب مخاطب جدید دارید و در نهایت آنها را به وب سایت خود هدایت می‌کنید.

کلید موفقیت در شبکه‌های اجتماعی، فعالیت منظم و مداوم است. برای فعالیت منظم نیاز به استراتژی و برنامه‌ریزی دقیق دارید.

فعالیت منظم در شبکه‌های اجتماعی گاهی پیچیده و زمان‌بر است. برای صرفه جویی در زمان و هزینه نیروی انسانی، می‌توانید از ابزاری مثل نوین هاب برای زمان‌بندی و انتشار محتوا به صورت خودکار در شبکه‌های اجتماعی استفاده کنید.

نوین هاب به کمک شما خواهد آمد تا از فضای مقرون به صرفه و با بازدهی بالای شبکه‌های اجتماعی، برای بازاریابی استفاده کنید.

نوین هاب چیست؟

نوین هاب اولین و کامل‌ترین پلتفرم مدیریت شبکه‌های اجتماعی در ایران است. هدف نوین هاب ارائه امکاناتی برای هر چه ساده‌تر شدن مدیریت شبکه‌های اجتماعی برای شما است.

نوین هاب پلتفرمی برای مدیریت همه شبکه‌های اجتماعی است. شما می‌توانید همه شبکه‌های اجتماعی از جمله اینستاگرام، تلگرام، توییتر، لینکدین پینترست، تامبلر، فیسبوک، یوتیوب، پیام رسان‌های بله و گپ، آپارات و… را در یک داشبورد داشته باشید و تنها با یک بار آپلود عکس، ویدئو، آلبوم، کپشن، استوری و فایل؛ پست را در همه‌ این شبکه‌‌ها منتشر کنید.

نوین هاب چه ابزاری برای مدیریت شبکه‌های اجتماعی دارد؟

نوین هاب

زمان‌بندی و انتشار محتوا

در نوین هاب شما امکان انتشار محتوا در همه شبکه‌های اجتماعی را دارید و به راحتی می‌توانید با استفاده از تقویم شمسی نوین هاب، پست‌های خود را از قبل زمان‌بندی کنید و تا به صورت خودکار منتشر شوند.

آنالیز شبکه‌های اجتماعی

برای تدوین استراتژی هدفمند در شبکه‌های اجتماعی، داشتن داده‌ها و آمارهایی از این شبکه‌ها لازم است. نوین هاب آنالیز اینستاگرام، توییتر، فیسبوک، لینکدین و تلگرام را در اختیار شما قرار می‌دهد تا استراتژی هدفمند و دقیق‌تری برای فعالیت در شبکه‌های اجتماعی تهیه کنید.

مدیریت و دانلود کامنت‌ها

همه کامنت‌ها از تمامی شبکه‌های اجتماعی را در نوین هاب در یک صفحه ببینید. به راحتی به آنها پاسخ دهید و در صورت لزوم لایک و یا حذف کنید.

دانلود کامنت‌ها یکی دیگر از امکانات نوین هاب است. یکی از پرکاربردترین موارد استفاده از دانلود کامنت‌ها در کمپین‌ها و مسابقات اینستاگرامی است.

مدیریت تیمی شبکه‌های اجتماعی

اگر شما به صورت گروهی و با همکاری چند نفر، شبکه‌های اجتماعی خود را مدیریت می‌کنید؛ نگران نباشید. با استفاده از امکان مدیریت تیمی نوین هاب، به راحتی می‌توانید از هم تیمی‌های خود دعوت کنید و برایشان داشبورد بسازید.

 هم چنین برای حفظ اطلاعات محرمانه می‌توانید دسترسی‌های مورد نیاز را به آنها بدهید تا همه اطلاعات در اختیارشان نباشد و با خیال آسوده شبکه‌های اجتماعی را به صورت گروهی مدیریت کنید.

برای کسب اطلاع بیشتر و استفاده از 7 روز اشتراک رایگان به سایت نوین هاب مراجعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید