گسترش موج جدید کرونا و محدودیت های بهداشتی باعث شد تا بزرگترین شرکت تولیدکننده اپل پاداش ماهانه کارگران خود را چهار برابر کند.

تست کرونا در فاکسکان

فاکسکان به عنوان بزرگ‌ترین تولیدکننده اپل، مزایای روزانه این شرکت را چهار برابر کرده و به ۵۵ دلار رسانده است تا کارگران خود را حفظ کند. برخی از نیروهای این شرکت به دلیل ترس از ابتلا به ویروس کرونا و برخی دیگر به دلیل سختگیری شدید شرکت در جلوگیری از شیوع این بیماری، کار خود را در این کارخانه متوقف کردند.

به گزارش گاردین، بر اساس اطلاعات اکانت رسمی کارخانه ژنگژو فاکسکان در وی چت، میزان مزایای روزانه از 100 یوان تا 400 یوان وقت نوامبر است. این کارخانه سیاست های سختگیرانه ای را برای جلوگیری از شیوع ویروس کرونا اعمال کرده است تا بتواند به فعالیت خود ادامه دهد.

یک منبع آگاه به رویترز گفت که این شرکت چاره ای جز رعایت این موضوع ندارد سیاست های دولت چین این اتفاق نیفتاد و این مشکل کارگران را در شرایط سختی قرار داد. اکنون، خروج کارگران چالش بزرگی را برای مدیران فاکسکان ایجاد کرده است، زیرا آنها سعی می کنند کارگران خود را با این انگیزه مالی حفظ کنند.

کارخانه اپل

چالش های دشوار برای کارخانه اپل در چین

بزرگترین تامین کننده اپل ظاهرا از نظر فضای قرنطینه کارگران بیمار حتی مشکلاتی دارند تامین آب و غذا من با چالش هایی روبرو شده ام یکی از مدیران این شرکت که خواست نامش فاش نشود، می‌گوید که کارگران به دلیل شایعاتی که در شبکه‌های اجتماعی پخش می‌شود، ترسیده‌اند و در صورت ابتلا به این ویروس، احتمال ابتلا به بیماری‌های جدی وجود دارد. .

یکی از کارگران به رویترز گفت که به دلیل شرایط به وجود آمده تصمیم به ترک شرکت با وجود مزایای مالی گرفته است.ناگواربود.اما برخی از همکارانش تصمیم گرفتند این مشوق مالی را دریافت کنند و از آن در کار خود استفاده کنند ادامه دادن

شرکت سازنده اپل هنوز به طور رسمی اعلام نکرده است که آیا کارگران کارخانه ژنگ ژو به ویروس کرونا مبتلا شده اند یا خیر، اما مدیران شرکت به رسانه های محلی اطلاع داده اند که تاکنون هیچ مورد شدیدی از این بیماری ظاهر نشده است و تیمی از متخصصان در حال بررسی هستند. تلاش برای فرستادن مبتلایان به قرنطینه و مقامات سیاسی شهر چند روز پیش اعلام کردند که تیم هایی را برای ورود به این کارخانه اعزام کرده اند ارزیابی ریسک و مدیریت موقعیت کمکشون کن.

رویترز به نقل از یک منبع گزارش داد که تولید آیفون ممکن است در ماه نوامبر به دلیل شرایط موجود در کارخانه ژنگژو آغاز شود تا 30 درصد فاکسکان در تلاش است تا از قابلیت های سازنده دیگری استفاده کند شنژن برای جبران این کمبود استفاده می شود.

دیدگاهتان را بنویسید