وکلای ارشد توییتر در حال آماده شدن برای یک نبرد حقوقی بزرگ هستند. پس از اعلام رسمی خروج ایلان ماسک از قرارداد 44 میلیارد دلاری خرید توییتر، این شبکه اجتماعی نیز مدعی شد…

توییتر ایلان ماسک

وکلای ارشد توییتر در حال آماده شدن برای یک نبرد حقوقی بزرگ هستند. پس از اعلام رسمی خروج ایلان ماسک از قرارداد 44 میلیارد دلاری برای خرید توییتر، این شبکه اجتماعی نیز مدعی شد که درخواست مدیرعامل تسلا خوب نیست زیرا او و همدستانش به عمد، عمد و خودسرانه توافق را نقض کردند.

طبق نامه ای که وکلای توییتر به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ارسال کرده اند، این شرکت به اقدامات ایلان ماسک معتقد است. خطا و باطل بود. ماسک ادعا کرد که توییتر اطلاعات نادرست و گمراه‌کننده‌ای درباره تعداد ربات‌ها و حساب‌های جعلی ارائه کرده است. حالا این شبکه اجتماعی می گوید که آنها توافق خود را نقض نکرده اند. توییتر در واقع مدعی است که آقای مسکندی قراردادی را نقض کرده است که او را از بدنام کردن توییتر و بی ارزش کردن آن باز می دارد.

نبرد حقوقی ماسک و توییتر جدی‌تر می‌شود

نماینده قانونی توییتر در این پرونده، «ویلیام ساویت» واچتل است که قبلاً نماینده شرکت هایی مانند Anthem و Sotheby در اختلافات حقوقی با سهامداران آنها بود. با این همه پول در خطر، مهم است که ثابت کنیم چه کسی توافق خود را با طرف مقابل شکسته است.

الون ماسک

پیش از این در خبرها به شما گفته بودیم که فسخ این قرارداد مستلزم پرداخت حداقل یک میلیارد دلار غرامت به طرف مقابل است. همچنین این قرارداد برای انجام برخی اعمال شرطی دارد که به تشخیص دادگاه ممکن است مانع از اجرای قرار یا پرداخت شود. مجازات سخت تر محکوم کردن

با این حال، برخی معتقدند که تمام هیاهوها تلاشی از سوی مدیر عامل تسلا برای کاهش ارزش سهام توییتر و قطع معامله است. در پاسخ به نامه وکیل شرکت، شخصیت مالینیا در بازی به تصویر کشیده شده است انگشتر الدن او پست کرد که شمشیر خود را حمل می کند و به نظر می رسد آماده مبارزه است.

دیدگاهتان را بنویسید