پریدن آنتن گوشی یکی از دلایلی است که سبب می شود افراد برای تعمیر آیفون 13 مینی  اقدام کنند. بهتر است بدانید این امر می تواند به دلیل مشکلات نرم افزاری باشد که در گوشی رخ می دهد. مشکلات نرم افزاری یکی از مهمترین دلایل بروز برخی از ایرادات و ارورها در گوشی های آیفون است. به همین دلیل توصیه ما این است قبل از اینکه به مرکز تعمیرات اپل برای تعمیر گوشی های مختلف از جمله تعمیر آیفون 7 مراجعه کنید، نرم افزارهای گوشی خود را آپدیت نمایید.

آیا به دلیل پریدن آنتن گوشی باید برای تعمیر آیفون 13 مینی اقدام کنیم؟

چگونه مشکل پریدن آنتن گوشی آیفون 13 مینی را رفع کنیم؟

بهتر است بدانید نیازی نیست که شما برای تعمیر آیفون 13 مینی به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنید. شما با یک تغییرات ساده می توانید این مشکل را رفع کنید. برای این کار طبق دستور العمل زیر پیش بروید:

  • ابتدا به بخش Cellular گوشی بروید و تنظیمات گوشی خود را بررسی کنید و گزینه 5G را فعال کنید.
  • اگر به این بخش رفتید، ولی هیچ گزینه ای را برای 5G مشاهده نکردید، نشان دهنده این است که گوشی شما مجهز به برنامه  5G نیست. اگر چنین باشد ، فقط “LTE” و “4G” را مشاهده خواهید کرد.
  • برای اینکه برنامه 5G روی گوشی شما قابل اجرا باشد، باید برنامه گوشی را تغییر دهید و یا ارتقا دهید.

در صورتی که انجام این رویه برای شما دشوار است، بهتر است به یک مرکز معتبر مراجعه کنید و از کارشناسان آن مرکز بخواهید این کار را برای شما انجام دهند.

مشکلات دیگر آیفون 13 مینی کدامند؟

در کنار پریدن آنتن گوشی و یا اشغال بودن مدام این گوشی، مشکلات دیگری نیز وجود دارند که سبب می شوند افراد به سمت مرکز تعمیرات اپل کشیده شوند. در ادامه به معرفی برخی از این مشکلات و راهکارهای مناسب برای رفع آنها می پردازیم.

آیا آیفون 13 مینی به خوبی شارژ نمی شود؟

یکی از مشکلات عمده ای که سبب می شود افراد برای تعمیر آیفون 13 مینی اقدام کنند، عدم شارژ شدن این گوشی است. عدم شارژ شدن گوشی می تواند دلایل مختلفی داشته باشد. بهتر است بدانید حذف برنامه هایی که شارژ زیادی می گیرند باعث می شود که این مشکل رفع شود. همچنین، گاهی برخی از اختلالات در گوشی سبب می شود تا گوشی به خوبی شارژ نشود. در این شرایط، توصیه ما به شما این است که گوشی را ری استارت کنید. اگر با این کارها مشکل گوشی حل نشد، برای تعمیر آیفون 13 مینی اقدام کنید.

آیا صدای آیفون 13 مینی نامفهوم است؟

یکی دیگر از مشکلاتی که سبب می شود افراد برای تعمیر آیفون 13 مینی به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنند نامفهوم بودن صدای این گوشی است. بهتر است بدانید یکی از دلایل اصلی نا مفهوم بودن صدای گوشی به عدم قرار گرفتن درست سیم کارت بر روی گوشی مرتبط است. در این شرایط، شما باید سیم کارت خود را به خوبی چک کنید و اطمینان حاصل نمایید که سیم کارت در جایش قرار گرفته است و هیچ گونه مشکلی ندارد. در 90 درصد موارد این مشکل رفع می شود.

چرا گوشی آیفون 13 مینی داغ می شود؟

یکی دیگر از مشکلاتی که افراد را برای تعمیر آیفون 13 مینی می کشاند داغ شدن گوشی است. شما می توانید با تست چند راهکار این مشکل را رفع کنید. در اولین مرحله، قاب گوشی خود را بردارید و ببینید آیا مشکل داغ شدن گوشی رفع می شود یا خیر! اگر مشکل گوشی با این راهکار رفع نشد، بهتر است گوشی خود را ری استارت کنید. معمولا با این راهکارها مشکلات رفع می شوند و شما می توانید مشکل داغ شدن گوشی را رفع کنید.

رایج ترین دلایلی که افراد برای تعمیر آیفون 7 مراجعه می کنند کدامند؟

آیفون 7 یکی از گوشی های قدیمی برند اپل است که هنوز توسط این کمپانی پشتیبانی می شود. رایج ترین دلایلی که افراد برای تعمیر آیفون 7 مراجعه می کنند به شرح زیر هستند:

  • تعویض ال سی دی آیفون 7
  • تعویض فلت وای فای آیفون 7
  • تعویض فلت شارژ آیفون 7
  • تعویض باتری آیفون 7

برای تعمیر آیفون 7 باید به مراکز معتبر و کارشناسان زبده مراجعه کنید تا بتوانید اطمینان داشته باشید که تمامی مشکلات گوشی شما به صورت حرفه ای رفع می شود.

آیا ریختن آب بر روی لپ تاپ باعث خرابی آن می شود؟

برای تعمیر آیفون 13 مینی به کجا مراجعه کنیم؟

تا بدینجا تلاش کردیم اطلاعات کاملی را در مورد آیفون 13 مینی در اختیار شما قرار دهیم. پریدن آنتی آیفون 13 مینی یکی از مشکلاتی است که با رفتن به تنظیمات و نصب نرم افزارهای مرتبط رفع می گردد. همچنین، مشکلات دیگری نظیر شارژ نشدن گوشی، داغ شدن گوشی و یا پخش صدای نامفهوم آیفون 13 می توانند با راهکارهایی نظیر آپدیت کردن نرم افزار ها و ری استارت کردن رفع شوند. به این نکته توجه داشته باشید در صورتی که این موارد به شما کمک نکردند، باید به مرکز تعمیرات اپل مراجعه کنید.

اگر به دنبال مراکز معتبر برای تعمیر آیفون 13 و یا تعمیر آیفون 7 هستید، می توانید به فروشگاه اپل آچار (applea4.com/) مراجعه کنید. کارشناسانی که در این سایت مشغول به فعالیت هستند به شما کمک می کنند مشکلات گوشی خود را به صورت پایه ای رفع کنید.

دیدگاهتان را بنویسید