این چهاردهمین سرمایه گذاری اسمارت آپ در سال گذشته است.

Smartup Investment در استارتاپ Binovest سرمایه گذاری کرده است. این گروه در زمینه مدیریت دارایی دیجیتال فعالیت می کند.

این چهاردهمین سرمایه گذاری اسمارت آپ در سال گذشته است که از طریق صندوق سرمایه گذاری آن، اسمارت فاند یک، با حضور 13 سرمایه گذار انجام شد. همچنین اسمارت آپ در حال حاضر به دنبال راه اندازی صندوق سرمایه گذاری بعدی خود در ابعاد بزرگتر تا پایان سال است.

Binovest به عنوان یک مدیر دارایی دیجیتال مبتنی بر بلاک چین فعالیت می کند و در حال حاضر بخشی از خدمات خود را از طریق پلتفرم های مدیریت دارایی غیرمتمرکز ارائه می کند.

مصطفی و اثار کمری از بنیانگذاران Binwest هستند که در بهار 2019 تصمیم به تاسیس این استارتاپ گرفتند. در این مدت این شرکت مدل های مختلفی را در بازار ارزهای دیجیتال آزمایش کرد و جلسات مذاکره با تجربه ای برگزار کرد و هدف خود را جذب کرد. مشتریان (HNWI). آنها در بازار ارز دیجیتال به سود خود دست یافتند.

درباره Binost بیشتر بدانید

مصطفی کمری، رئیس هیئت مدیره بینوست، مهمترین قابلیت ها و امکانات بینوست را برشمرد و گفت:
افزایش عملکرد استراتژی‌های سرمایه‌گذاری با خودکارسازی فرآیندهای جمع‌آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات، توسعه زیرساخت‌های CRM از طریق یک پنل معرفی مشتری که گزارش‌های بلادرنگ را به سرمایه‌گذار ارائه می‌دهد، و توسعه ابزارهای اطلاعاتی تجزیه و تحلیل درون زنجیره‌ای و خارج از زنجیره. این زنجیره بر روی ایجاد وجوه سفارشی با استراتژی ها و اهداف خاص هر جامعه یک مشتری خاص در میان آنها دارد.

احمد فراهانی، مدیرعامل اسمارت آپ نیز یکی از مهم ترین جاذبه های بینوست و بازار آن از جمله جذابیت فضای رقابتی، امکان حضور در بازار ایران و بازار بین المللی و بازگشت بازار است. . به یک چرخه صعودی و پتانسیل برای بازده / سود / درآمد عالی دارایی های مدیر در سال های آینده دانش و بینش عمیق تیم در بازار ارزهای دیجیتال تجربه جذب مشتریان ثروتمند (HNWI) و مدیریت دارایی های آنها محصول مقیاس پذیر چشم انداز متمرکز بر توسعه استراتژی های سرمایه گذاری فرصت خروج در دورهای بعدی؛ جذب سرمایه بین المللی و حتی دریافت سود سهام برای سهامداران.

دیدگاهتان را بنویسید