سانیار موتور پارسیان به مناسبت نیمه شعبان خودروهای تیگارد X35 را در قالب طرح فروش ویژه در اختیار متقاضیان همیشگی قرار داده است. جزئیات و شرایط این طرح در بروشور فروش بالا آمده است…

شرایط فروش فوری تیگارد X35 به متقاضیان عادی اعلام شد

سانیار موتور پارسیان به مناسبت نیمه شعبان خودروهای تیگارد X35 را در قالب طرح فروش ویژه در اختیار متقاضیان همیشگی قرار داده است. جزئیات و شرایط این پروژه در بخشنامه فروش ویژه تیگارد X35 مارس 1401 ارائه شده است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.

کراس اوور Tigard X35 دارای قیمت ثابت مصوب است 1 میلیارد و 49 میلیون تومان که در رنگ های آبنوس سیاه و سفید به عنوان یک طرح فروش فوق العاده موجود است مشتریان معمولی قرار داده شده اند. به این ترتیب اشخاص حقیقی (نه اشخاص حقوقی) می توانند یکشنبه 25 مارس 1401 از ساعت 11 صبح به لیست فروش در وب سایت رسمی تیگارد موتور بروید و ثبت نام کنید.

بر اساس دفترچه فروش ویژه تیگارد X35 که در اسفند ماه 1401 صادر شد، قیمت مصوب خودرو 1.049 میلیارد تومان شامل هزینه های اضافی از جمله عوارض گمرکی، مالیات بر ارزش افزوده، هزینه شماره گذاری، نصب پلاک و بیمه است. اما در صورت هرگونه تغییر در استانداردهای اجباری، افزایش بیمه نامه شخص ثالث، خدمات پستی، هزینه شماره گذاری 1402 و … مشتری موظف به پرداخت هزینه های اضافی می باشد.

فروش بزرگ برای Tigard X35 Mar 1401

پس از تکمیل ثبت نام، کد رهگیری به متقاضی تعلق می گیرد. متقاضی تا ۷۲ ساعت فرصت دارد تا هزینه خرید خودرو را به طور کامل به حساب نمایندگی انتخابی واریز کند و نسبت به انجام مراحل زیر و دریافت قرارداد اقدام نماید. در غیر این صورت ثبت نام متقاضی لغو خواهد شد.

همچنین در دفترچه فروش تیگارد X35 استثنایی اسفند 1401 قید شده بود که در صورت انصراف یا هرگونه مغایرت با شرایط عمومی و اختصاصی ثبت نام متقاضی، ثبت نام متقاضی لغو و پرداخت شامل 12% سود (سود انصراف) و حداکثر 15 روز به حساب شبای ارائه شده برگردانده می شود.

خودروهای مرتبط 60 روز زمان تحویل به خریداران تحویل داده شد. در صورت تاخیر در تاریخ تحویل، معادل 2.5% در ماه (30% در سال) خسارت تاخیر به صورت روزانه برای خریدار می باشد.

فروش بزرگ برای Tigard X35 Mar 1401

طبق دفترچه فروش ویژه مارس 1401 Tigard X35 برای مشتریان عادی، شرایط شرکت در این طرح شامل موارد کلی مانند داشتن حداقل گواهینامه رانندگی کلاس 3 و حداقل 18 سال سن یک سال گذشت.

فقط یک خودرو در هر نماد ملی متقاضي محترم هنگام ثبت نام مي بايست از شماره تلفن شخصي خود استفاده نموده و آدرس محل سکونت و شماره حساب شخصي خود را جهت انجام مراحل زير (تأييد سکونت از طريق سامانه سخا و عمليات بانکي) وارد نمايند. انتقال امتیاز به اشخاص ثالث و فروش خودرو به عنوان نمایندگی ممنوع است امکان صلح در قرارداد وجود ندارد.

مشتری برای کسب اطلاع از وضعیت قرارداد، صدور سند (فاکتور فروش) و پلاک خودرو، می تواند به پروفایل خود در سایت تیگارد موتور مراجعه و از آخرین وضعیت ثبت نام مطلع شود.

دیدگاهتان را بنویسید