آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

آموزش تعمیر گوشی. گوشی تلفن همراه یکی از ضروری ترین و کاربردی ترین ابزار مورد استفاده در میان مردم می باشد.امروزه با همه گیری فضای مجازی و استفاده همه روزه از تلفن همراه، نیاز به این تکنولوژی روز دنیا بسیار پراهمیت شده است و در همین راستا بازار کسب و کار تلفن همراه نیز بسیار رونق گرفته است. خرید و فروش گوشی های نو ، تولید گوشی ها با امکانات و تجهیزات بهتر ، ورود غول های تولیدکننده تلفن همراه ، خرید و فروش گوشی های کارکرده ، لوازم جانبی موبایل مانند گلس ، هندزفری ، قاب و… لوازم تعمیراتی مانند تاچ ، ال سی دی ، باطری ، اسپیکر و…،لوازم تعمیرات موبایل مانند هیتر ، منبع تغذیه ، مولتی متر ، و… و از همه مهمتر و پردرآمدتر شغل تعمیرات موبایل می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر از دوره تعمیرات موبایل روی لینک زیر کلیک کنید.

آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل

آموزش تعمیرگوشی به دلیل افزایش قیمت تلفن همراه و وجود لوازم مصرفی مانند تاچ ال سی دی ، باطری و… در گوشی از استقبال بیش از حد در میان عموم مردم برخوردار است. رشته تعمیرات موبایل نیاز به هیچ گونه تحصیلات خاصی ندارد و یک شخص برای یادگیری آموزش تعمیر گوشی میتواند بدون داشتن پیش زمینه و تجربه خاصی با گذراندن دوره تخصصی آموزش تعمیرات موبایل وارد بازارکارشده و شروع به درآمدزایی کند.

آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل با برگزاری آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل، تمامی مطالب سخت افزار و نرم افزار گوشی موبایل را در یک دوره کاملا تخصصی به علاقه مندان آموزش می دهد. این آموزش شامل آموزش سخت افزار موبایل ، آموزش نرم افزار موبایل ، برروی تمامی گوشی های اندروید و آی او اس ، مانند آیفون سامسونگ ، هوآوی و… می باشد تا کارآموزان بعد از گذراندن دوره تعمیر گوشی بتوانند تمامی تجربیات ، فنون ، علم روز و تخصصی تعمیرگوشی را فراگرفته و خیال راحت به کسب و کار و کسب درآمد بپردازد.

آموزش تعمیرات موبایل مهیا موبایل به صورت تخصصی بر روی تمامی گوشی های تلفن همراه روز دنیا انجام می شود

و تمامی مباحث تخصصی مانند کار روی برد آی سی ، شابلن ، پایه سازی ، آی سی چسبی ، نقشه خوانی تخصصی ، عیب یابی تمامی موارد خرابی گوشی و بخش نرم افزار در یک دوره تخصصی به صورت آموزش صفر تا صد تعمیرات موبایل ، جامع و کامل آموزش داده می شود .

لازم به ذکر است تمامی آموزش ها به صورت تضمینی بوده تا زمانی که علاقه مندان به رشته تعمیرات موبایل تمامی مطالب را به صورت جامع و کامل فرا نگرفته باشند دوره برای آن ها ادامه خواهد داشت علاقه مندان می توانند با خیال راحت در آموزشگاه مهیا موبایل ثبت نام کرده آموزش تعمیرگوشی را بگذرانند و برای خود کسب و کار راه اندازی کنند.

بیشتر بدانید :

بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل

آموزش تعمیرات موبایل در تهران

یکی از ویژگی های منحصر به فرد آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل پشتیبانی بی نظیر این آموزشگاه می باشد.

کارآموزان بعداز ثبت نام در آموزشگاه می توانند با خود گوشی تلفن همراه خراب که از دوست آشنا و اطرافیان خود گرفته اند را به آموزشگاه بیاورند و در حین دوره آموزش تعمیرات موبایل با نظارت و کمک اساتید عیب یابی کنند ، حال برای تعمیر نیاز به قطعه دارند ، به بازار مراجعه می کنند با قطعه فروشان آشنا می شوند ، قیمت قطعات را متوجه می شوند ، با ادبیات بازارآشنا می شوند و در حین دوره در کنار آموزش شروع به کسب تجربه نیز می کنند.

حال با خرید قطعه خراب اقدام به تعمیر گوشی می کنند و اجرت تعمیرات را خود کارآموزان دریافت می کنند این کار باعث می شود علاوه برکسب درآمد و اشتغال زایی در حین دوره ، کسب تجربه نیز بکنند تمامی این فعالیت ها به صورت کاملا رایگان در آموزشگاه مهیا موبایل صورت می پذیرد .

مهیا موبایل در آموزشگاه های خود فضایی را برای تعمیر گوشی برای کار آموزان خود فراهم کرده است  که می توانند قبل از کلاس ، بعد از کلاس و حتی بعد از دوره تشریف بیاورند از فضا ، امکانات ، تجهیزات و کمک و نظارت اساتید استفاده کنند گوشی مشتری خود را تعمیر کنند و اجرت تعمیرات را نیز خود دریافت کنند. مهیا موبایل قدیمی ترین و بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل می باشد.

مدرک بین المللی تعمیرات موبایل یکی از معتبرترین و کاربردی ترین مدارک حال حاضر در کشور می باشد که تمامی علاقه مندان به رشته تعمیرات موبایل برای دریافت وام اشتغال زایی ، جواز کسب و… باید آن را دریافت کنند.این مدارک بین المللی بوده و در بیش تر کشورهای جهان اعتبار دارد و شما جهت استفاده از این مدرک در کشورهای دیگر می توانید آن را ترجمه کرده و به کشور دلخواه ارائه دهید.آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل با مجوز رسمی از سازمان فنی حرفه ای کشور تمامی مجوز های لازم جهت برگزاری آموزش تعمیرات موبایل فنی حرفه ای را دارا می باشد

و کارآموزان بعد از گذراندن دوره به سازمان فنی حرفه ای جهت دریافت مدرک بین المللی تعمیرات موبایل معرفی می شوند تا بعد از شرکت در آزمون های سازمان فنی حرفه ای گواهینامه بین المللی تعمیرات موبایل دریافت کنند.

بیشتر بخوانید:

آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران

آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل

مهیا موبایل با سابقه بیش از ۱۴سال در حوزه آموزش تعمیرات موبایل به کارآموزان خود آموزش می دهد که چگونه باکمترین هزینه و امکانات گوشی موبایل را تعمیر کرده و بتواند وارد بازارکارشده و درآمد زایی کنند.آموزشگاه مهیا موبایل با برگزاری دوره آموزش صفرتاصد تعمیرات موبایل تمامی آموزش های سخت افزار و نرم افزار موبایل را در یک دوره جامع و کامل آموزش می دهد.این آموزشها شامل آموزش آیفون،سامسونگ،هوآوی و… می باشد.

کارآموزان بعد از دوره تمامی مطالب تعمیراتی روی برد موبایل (آی سی چسبی ،هارد،بیس بند،شارژ و…) ، تمامی عیب یابی ها ، مطالب مربوط به نرم فزار و کلی مطالب دیگر را به طور کاملا تخصصی آموزش می بینند.

شما آموزشگاهی در سطح کشور نمیتوانید پیدا کنید که با کمترین هزینه بیش ترین کیفیت آموزش را ارائه کند.ما مفتخریم که بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل در تهران و کشور هستیم ،کارآموزان ما با دریافت مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای کشور این اطمینان خاطر را دارند که میتوانند با آموزش های تخصصی و پشتیبانی های آموزشگاه و حمایت اساتید به راحتی وارد بازار کارشوند و درآمد زایی کنند.

آموزشگاه مهیا موبایل با محوریت و تخصص خود در حوزه تعمیرات موبایل پنج هدف بسیار مهم را دنبال می کند.اول ارتقا سطح کیفی و مهارتی کارآموزان ،دوم آموزش عملی و کارگاهی ، هدف سوم پشتیبانی از کارآموزان توسط اساتید متخصص زمینه تعمیر موبایل می باشد چهارم ارائه مدرک بین المللی از سازمان فنی و حرفه ای و هدف پنجم که مهمترین هدف می باشد آموزش کارآموزان جهت اشتغال زایی و ورود به بازارکار تعمیرات موبایل است.

رسالت آموزشگاه تعمیرات موبایل مهیا موبایل این است که بتواند با کمترین هزینه بیش ترین کیفیت را به کارآموزان خود ارائه دهد تا بتوانند در حین دوره و بعد از پایان دوره وارد بازار کار شده ، مغازه افتتاح کنند و به درآمدزایی برسند.

شما عزیزان می توانید برخی از کلیپ های رضایت و افتتاح مغازه کارآموزان مهیا موبایل را در پیج اینستاگرام آموزشگاه مشاهده نمائید.

www.mahyamobile.com

www.instagram.com/mahya_mobile

همچنین می توانید در ساعات کاری آموزشگاه با شماره ۰۲۱۸۸۳۰۷۸۹۰ تماس گرفته و به صورت رایگان مشاوره تلفنی دریافت کرده و در دوره دلخواه ثبت نام نمایید

آموزشگاه مهیا در رشته های دیگر از جمله آموزش تعمیرات پکیج دیواری وآموزش تعمیرات کولر گازی فعالیت دارد علاقه مندان جهت کسب اطلاعات بیشتر از تمامی دوره های آموزشگاه ، دریافت مشاوره و ثبت نام می توانند به سایت آموزشگاه مراجعه کنند.

دیدگاهتان را بنویسید