اگر شما هم از پرداخت هزینه های هنگفت برای خرید اینترنت خسته شده اید، پیشنهاد می کنم این مقاله را بخوانید تا یاد بگیرید چگونه 10 ماه بدون هزینه ماهیانه 10 گیگابایت اینترنت داشته باشید. فقط کافیست تا انتهای این مطلب همراه ما باشید.

به گزارش تیم دیجیتال مارکتینگ ایرانی وب شما برای خرید یک بسته اینترنتی 10 گیگابایتی در در ایران باید حدودا 30 هزار تومان هزینه کنید. اما ما قرار است به شما 3 روش را بیاموزیم که با استفاده از این روش ها می توانید بیش از یکسال از اینترنت رایگان لذت ببرید.

در روش اول یاد می گیرید که 300 هزار تومان از بانک سامان هدیه بگیرید و با آن 10 ماه بسته اینترنتی خریداری کنید.

در روش دوم یاد می گیرید که  30 هزار تومان شارژ رایگان با نصب برنامه اوانو دریافت کنید و با آن یک بسته 1 ماهه بخرید.

در روش سوم نیز که البته یک مقدار سخت است به شما یاد می دهیم که چگونه با استفاده از باسلام ( فروشگاه اینترنتی ) بتوانید هر ماه یک بسته 8 گیگابایتی دریافت کنید.

با ما همراه باشید.

کد معرف بلوبانک

کد معرف بلوبانک

شما می توانید با استفاده از کد معرف بلوبانک خود 300 هزار تومان هدیه بگیرید و با آن بسته اینترنتی بخرید. اما چگونه این هدایا را دریافت کنید؟ این سوال شماست و ما در ادامه به پاسخ آن خواهیم پرداخت.

بلوبانک یک بانک زیر نظر بانک سامان است که به صورت رایگان می توانید در آن افتتاح حساب انجام بدهید. و پس از افتتاح حساب در بلوبانک از طریق منو بلوبانک به شما یک کد معرف می دهد که باید آن را به اشتراک بگذارید تا 10 نفر با استفاده از آن کد ثبت نام کنند و به اعضای هر نفر بلوبانک به شما 30 هزار تومان هدیه نقدی پرداخت می کند.

اما خبر خوب!

نیاز نیست که شما نگران پیدا کردن معرف باشید ما در ایرانی وب این امکان را برای شما قراردادیم که کد معرف بلوبانک خود را در صفحه مربوطه در وبسایت مان کامنت کنید. ایرانی وب رتبه 1 گوگل برای این کلمه است و روزانه افراد کثیری که به دنبال کد معرف بلوبانک هستند به ایرانی وب می آیند و از کد های معرفی استفاده می کنند که شما عزیزان در بخش کامنت قرار می دهید.

شما در ابتدا باید در بلوبانک ثبت نام کنید و سپس کد معرف بلوبانک خود را در ایرانی وب کامنت کنید.

با این روش به احتمال بالا شما معرف جذب خواهید کرد و به 300 هزار تومان پول نقد خواهید رسید.

اینترنت رایگان

اینترنت رایگان

در روش دوم شما کافیست برنامه اوانو را نصب کنید و 2000 هزار تومان هدیه بگیرید. و در ادامه کار نیز کار های را که گفته می شود انجام بدهید تا 28000 تومان توسط اوانو به شما پرداخت شود. باید توجه داشته باشید در این روش به شما اعتبار کیف پول اوانو پرداخت می شود و می توانید با آن شارژ و سپس بسته اینترنتی برای هر سیمکارتی خریداری کنید.

اوانو نیز زیر نظر مستقیم شرکت همراه اول است و اصلا نگران نباشید. در ادامه با ما همراه باشید تا به آموزش چگونگی دریافت این 30 هزار تومان بپردازیم.

با توجه به آموزشی که در ایرانی وب منتشر کردیم کافیست در ابتدا در اوانو ثبت نام کنید و کد معرف اوانو یک نفر را وارد کنید در هنگام ثبت نام تا 2000 هزار تومان به شما پرداخت شود. دقت کنید که اگر کد معرف وارد نکنید این مبلغ به شما پرداخت نمی شود.

در ادامه آموزش به شما گفته ایم که باید 5 سیم کارت جور کنید از خواهر، برادر، مادر ، پدر و سایر بستگان البته با کسب اجازه آنها این کار را باید انجام بدهید. اوانو به شما این امکان را می دهد که شما اگر کد معرف خود را کسی بدهید که دراوانو ثبت نام کند به او 2000 و به شما 3000 تومان هدیه میدهد.

خوب که چی!

5 سیم کارت برای شماست و مجموعا برای شما مساوی است با 25000 تومان هدیه نقدی، و تمام شما به سادگی زیر 15 دقیقه فقط با نصب برنامه اونو و انجام کارهای زیرکانه گفته شده می توانید به این مبلغ برسید و از اینترنت رایگان لذت ببرید.

اگر می خواهید آموزش ویدیویی نحوه دریافت اینترنت رایگان و یا سایر روش ها را نیز ببینید فقط کافیست به ایرانی وب مراجعه کنید.

کد تخفیف باسلام

کد تخفیف باسلام

با این روش به اعضای هر سیم کارت می توانید 25000 هزار تومان دریافت کنید اما کارتان یک مقدار سخت تر می شود اما خوب بدلیل اینکه قول دادیم هر روش موجودی که برای دریافت اعتبار رایگان و خرید رایگان بسته وجود داشته باشد را با شما در میان بگذاریم ، تصمیم گرفتیم این روش را نیز آموزش بدهیم.

در باسلام شما میتوانید با ثبت نام با کد معرف مردم مبلغ 25000 تومان اعتبار رایگان در کیف پولتان بدست بیارید.

اما باید دقت کنید که شما تنها می توانید از این اعتبار فقط و فقط برای خرید از خود باسلام استفاده کنید وسلام!

اما نکته ظریفی که شما را به 10 گیگ اینرتنت یک ماهه می رساند چیست؟

باسلام بازار محلی است و از خرما تا … دارد که بسیار هم کالاها با قیمت مناسب و کیفیت بالا هستند. پیشنهاد ما این است که به یکی از دوستانتان مثلا پیشنهاد بدهید یک کالا از باسلام ببیند و بگوید که شما برایش سفارش بدهید و به همین سادگی برای مثال پول خرما و هزینه ارسالش می شود 100 هزار تومان . از ایشان مبلغ نقدی را دریافت کنید. و در هنگام پرداخت شما 25000 تومان که موجودی دارید فقط کافیست مبلغ 75000 تومان پرداخت کنید تا سفارش برای شما ارسال شود و کالا وقتی بدستتان رسید به دوستتان بدهید.

و این 25000 تومان را هم در جیب گذاشته و با آن بسته اینترنتی بخرید.

اما برای سیم کارت دومتان این هدیه بجای 25000 تومان تبدیل می شود به 50 هزار تومان!

چگونه؟ 

پس از اینکه یک خرید کردید و در ابتدا نیز حتما حتما با لینک معرف کسی در باسلام ثبت نام کردید و آن 25000 تومان را در کیف پول دریافت و استفاده کردید می توانید با همان سیم کارت در بخش دعوت از دوستان یک لینک دریافت کنید وبا لینک خودتان دوباره در باسلام ثبت نام کنید ، اما این بار با استفاده از لینک معرف خودتان. و پس از ثبت نام در سیمکارت دوم 25000 تومان دریافت می کنید و یک خرید دیگر برای دوستتان میزنید و از این پول یک بسته دیگر می خرید.

و پس از خرید و رسیدن کالا به دستتان مبلغ 25000 تومان به سیم کارت اولتان هدیه داده می شود توسط باسلام و می توانید خرید سوم را زده و از این اعبتار نقدی لدت ببرید.

اگر سیم کارت بیشتری داشته باشید می توانید از این چرخه به راحتی استفاده کرده و لذت ببرید.

این محتوا در وبسایت همیار سوشال توسط ایرانی وب منشتر شده است.

اگر علاقه دارید که روش های دیگر دریافت اینترنت رایگان و کسب درآمد را یاد بگیرید حتما درگوگل سرچ کنید ایرانی وب و وارد سایت ایرانی وب شوید و از آموزش های بی نظیر این سایت استفاده کنید.

ممنون که تا انتها با ما همراه بودید.

دیدگاهتان را بنویسید