می ماسک، مادر 74 ساله ایلان ماسک، ادعا کرده است که هنگام مهمانی در گاراژ او می خوابد.

الون ماسک

الون ماسکثروتمندترین فرد جهان به صرفه جویی معروف است. او سال گذشته در توییتی گفت که در یکی از این موارد است خانه کوچک 50 هزار دلار که به صورت اجاره ای از SpaceX زندگی می کند. اکنون می گویند خانه ماسک به قدری کوچک است که مادرش هنگام بازدید مجبور است در گاراژ بخوابد.

مای ماسک، مادر 74 ساله ایلان، اخیراً در مصاحبه ای با The Times of England این موضوع را فاش کرد و گفت: “من باید در گاراژ بخوابم.” شما نمی توانید یک خانه گران قیمت در نزدیکی یک سایت موشکی داشته باشید.

الون ماسک

قیمت خانه ماسک حدود 45000 دلار است. ماسک در اوایل این ماه در پادکست The Full Send گفت: «وقتی دوستانم می‌آیند و می‌مانند، نمی‌توانند باور کنند که من در این خانه زندگی می‌کنم. او همچنین گفت که گاراژ را به یک اتاق خواب تبدیل کرده تا آن را به یک آپارتمان سه خوابه تبدیل کند. این خانه تنها ۷۵ تا ۸۵ متر مربع مساحت دارد.

البته ماسک یک خانه کوچک دیگر نیز دارد که 50 هزار دلار 35 متر مربع است و فقط برای مهمانان استفاده می شود.

نظر ایلان ماسک درباره سبک زندگی ساده اش

گریمز، همسر سابق ایلان ماسک، در گذشته در مورد استایل او صحبت کرده است. او در مصاحبه با Vanity Fair گفت:

او مثل یک میلیاردر زندگی نمی کند و گاهی اوقات شرایط زندگی اش زیر خط فقر است.

الون ماسک

او همچنین به این موضوع اشاره کرد که مدیرعامل تسلا و اسپیس ایکس روی تشکی با سوراخ هایی در آن می خوابید و زمانی که از این موضوع شکایت کرد، ماسک از گریمز خواست که تشک خود را به خانه بیاورد!

نیویورک پست نیز سال گذشته در گزارشی مدعی شد که ماسک دارای املاکی به ارزش 100 میلیون دلار بوده اما تا ژوئن 2021 آن را فروخته است.اما نمی توان به طور دقیق گفت که این میلیاردر باهوش است یا ترجیح می دهد مانند ثروتمندان زندگی نکند!

دیدگاهتان را بنویسید