ایلان ماسک می‌گوید که اظهارات مدیر سابق امنیت توییتر شاهد دیگری بر لغو این قرارداد خرید است و او می‌خواهد دادگاه مربوطه را به تعویق بیندازد.

ایلان ماسک در تلاش است تا از خرید 44 میلیارد دلاری توییتر خارج شود، اما این شرکت می خواهد او را از طریق دادگاه مجبور به انجام تعهدات خود کند. اکنون ثروتمندترین فرد جهان به گفته “زاتکو” حتی خواستار تعویق دادگاه است. اواسط یا اواخر نوامبر ماسک همچنین می‌گفت که افشاگری‌های افسر ارشد امنیتی سابق توییتر او را مصمم‌تر کرد تا از معامله خرید شرکت خارج شود.

تیم حقوقی ایلان ماسک بر اساس اظهارات زاتکو می خواهد محاکمه خود را از طریق توییتر به تاخیر بیاندازد. Zatko اخیرا ادعا کرده است که این شبکه اجتماعی مشکلات امنیتی زیادی دارد و اطلاعات گمراه کننده زیادی از جمله تعداد غیر واقعی کاربران را منتشر کرده است. وکلای ماسک اکنون سند دیگری را علیه توییتر ارائه کرده اند که اگرچه محتوای آن محرمانه است، اما توسط زاتکو مستند شده است. پیوست شده است او بود

مدیر عامل تسلا می‌گوید که نظرات زاتکو شاهد دیگری بر درستی توییتر است صادق نیست او هست. او به طور مشخص به ادعای توییتر اشاره می کند که این شرکت کمیسیون بورس و اوراق بهادار را فریب نداده است. با این حال، مدیر ارشد امنیتی سابق این شرکت ادعا کرده است که آنها بارها رگولاتورها را در مورد امنیت پلت فرم خود گمراه کرده اند.

الون ماسک

ماسک: توییتر قرارداد خرید را نقض کرد

ماسک در پیام جدید خود نوشت: «اتهامات [زاتکو] اگر درست باشد، نشان می‌دهد که توییتر قرارداد خرید خود را نقض می‌کند و به تیم ماسک اجازه می‌دهد تا قرارداد خرید را باطل کنند.» علی‌رغم این ادعا، ایلان ماسک احتمالاً باید به قاضی ثابت کند که حداقل بخشی از قرارداد آنها نقض شده است. چون اگر این کار را نکند باید قرارداد را فسخ کند میلیارد دلار غرامت برای پرداخت

از سوی دیگر تیم حقوقی توییتر پیام جدید ماسک را “باطل و اشتباهخواندم آنها مجدداً با مدیر عامل شرکت پیگیری کردند که ادعاهای Zatco مملو از تناقضات، نادرستی ها و عدم پیشینه است.

او همچنین دیروز با تیم ماسک تماس گرفت یک شاهد زاتکو در دادگاه بود تا توضیح دهد که چگونه کار خود را در توییتر به پایان رساند و بگوید آیا سهامی در این شرکت دارد یا خیر. آنها همچنین درخواست کردند که اسنادی به پرونده اضافه شود که بتواند فعالیت های غیرقانونی توییتر را شناسایی کند.

تاریخ دادگاه توییتر و ماسک تعیین شد 25 اکتبر برگزار می شود. باید دید این تاریخ تغییر خواهد کرد یا خیر.

دیدگاهتان را بنویسید