ایلان ماسک در حاشیه اجلاس G20 اعلام کرد که باید شبانه روز کار کند تا توییتر را همراه با بقیه شرکت هایش اداره کند.

ایلان ماسک، مدیرعامل تسلا، اسپیس ایکس و اکنون توییتر، امروز در یک جلسه پرسش و پاسخ مجازی در حاشیه اجلاس G20 شرکت کرد و گفت که با چیزهای زیادی بسیار مشغول بوده است. او گفت که هفت روز در هفته از صبح تا عصر او تا جایی که می تواند خوب کار می کند و این شیوه زندگی در سطحی متفاوت از بقیه است که نمی تواند آن را به کسی توصیه کند.

در این جلسه، ایلان ماسک در پاسخ به سوالی درباره خرید توییتر و نحوه اداره این شرکت در کنار سایر شرکت ها از جمله تسلا، گفت که در تلاش است از تمام وقت خود بهترین استفاده را ببرد. او اعتراف کرد که این سبک زندگی چیزی نیست که او به دیگران توصیه کند.

ایلان ماسک به طرز باورنکردنی سخت کار می کند

ثروتمندترین مرد جهان گفت: “مراقب آرزوهایت باش.” نمی دانم مردم چگونه دوست دارند جای من باشند. شاید آنها می خواهند به ایده هایی که در مورد وضعیت من دارند دسترسی داشته باشند، اما این ایده ها با واقعیت زندگی من متفاوت است. واقعاً چقدر خودم را با این کار عذاب می دهم مرحله دیگر او هست.”

ماسک قبلا در مصاحبه ای در سال 2015 اعلام کرده بود که سبک مدیریتی او مدیریت نانو است، به این معنی که آقایان را در کوچکترین مسائل و مشکلات محصولات مختلف شامل می شود. ماسک همچنین در نشست G-20 اعلام کرد که می خواهند ویدیوهای طولانی و بیشتر در توییتر پشتیبانی می شود تا سازندگان بتوانند از این پلتفرم کسب درآمد کنند، اما جزئیات بیشتری در این زمینه منتشر نکرده اند.

او درباره حرکت جهان به سمت انرژی پایدار گفت که فکر می‌کند این اتفاق خواهد افتاد، اما سوال این است که چقدر طول می‌کشد تا به آنجا برسیم؟ ماسک در عین حال تاکید کرد که اکتشافات فضایی باید در اولویت بشریت باقی بماند تا بتوانیم ماهیت جهان و جایگاه خود را در آن درک کنیم.

مدیر عامل اسپیس ایکس گفت که ممکن است تمدنی بیگانه پیدا کرده باشیم یا با بقایای تمدنی مواجه شده باشیم که میلیون ها سال پیش نابود شده است.

دیدگاهتان را بنویسید