ایلان ماسک در نامه ای مدعی شد پرداخت چند میلیون دلاری به پیتر زاتکو به عنوان غرامت، نقض توافق آنهاست.

توییتر ایلان ماسک

ایلان ماسک سومین نامه خود را برای فسخ قرارداد خرید توییتر به این شرکت ارسال کرده است. در این نامه، تیم حقوقی وی خاطرنشان کرد که توییتر چندین میلیون دلار به “پیتر زاتکووی گفت: «به خاطر مزایای خاتمه خدمت، او قرارداد خرید را زیر پا گذاشت و این به معنای فسخ این قرارداد است.

ایلان ماسک سومین پیام خود را در 9 سپتامبر برای مدیر ارشد حقوقی توییتر ارسال کرد. رونوشتی از آن نامه نیز در یادداشتی که روز جمعه به کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ارسال شد گنجانده شد.

ایلان ماسک پرداخت های غیر سنتی را ممنوع کرد

وال استریت ژورنال پنجشنبه گذشته در مقاله ای گزارش داد که توییتر موافقت کرده است تا زمانی که زاتکو شرکت را ترک کند، صبر کند. 7 میلیون دلار به او پرداخت حال وکلای ماسک این مورد را دلیل دیگری برای فسخ قرارداد وی معرفی کرده اند چرا که در این قرارداد توییتر مزایای فسخ فوق العاده ای پرداخت نمی کند. ممنوع او بود

توییتر ایلان ماسک

بر اساس گزارش وال استریت ژورنال، میزان دستمزد اخراج زاتکو عجیب نیست، زیرا او یکی از مدیران ارشد این شرکت بود، اما ماسک چنین ادعایی را نمی پذیرد. در این نامه آمده است که او تا زمانی که توییتر به دادگاه اعلام کرد، از دریافت چنین مبلغی از زاتکو بی اطلاع بوده است.

مدیرعامل تسلا اولین نامه پایان کار خود را در ماه ژوئیه ارسال کرد و مدعی شد که شرکت اعداد واقعی را گزارش نکرده است. کاربران جعلی او به او خیانت کرد. ماسک همچنین گفت که توییتر دسترسی لازم را برای تایید این دسته از کاربران به او ارائه نکرده است. در حالی که به API Firehose دسترسی دارد. این API شامل تمام توییت ها می شود.

مدتی پیش ایلان ماسک در نامه ای دیگر خواستار حضور پیتر زاتکو در دادگاه شد. محاکمه توییتر و ثروتمندترین فرد جهان قرار است در 25 اکتبر آغاز شود و احتمالا چند روز ادامه خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید