هنگامی که کانال خود را ایجاد کردید و دنبال کنندگان خوبی ایجاد کردید، طبیعی است که در مورد چگونگی تأیید اعتبار در YouTube فکر کنید.

نشان تأیید YouTube اعتبار نهایی را برای حساب شما فراهم می کند و به دنیا نشان می دهد که YouTube تأیید کرده است که شما همان چیزی هستید که می گویید. همه نمی توانند آن را دریافت کنند. اما برای کسانی که واجد شرایط هستند، این یک نقطه عطف مهم YouTube است.

در اینجا همه چیزهایی است که برای تأیید صحت می دانید.

جایزه: دانلود کنید برنامه 30 روزه رایگان برای افزایش سریع فالوورهای YouTube شما، یک کتاب کار روزانه از چالش ها که به شما کمک می کند تا رشد کانال یوتیوب خود را شروع کنید و موفقیت خود را پیگیری کنید. بعد از یک ماه نتایج واقعی بگیرید.

تأیید YouTube چیست؟

تأیید YouTube در واقع به معنای دو چیز متفاوت است. ساده ترین نوع تأیید YouTube به سادگی شامل تأیید شماره تلفن خود با یک کد ارسال شده به تلفن شما است. این تضمین می کند که شما یک شخص واقعی هستید و نه یک ربات. این نوع تأیید YouTube برای همه در دسترس است و قفل چند ویژگی اضافی YouTube را باز می کند:

 • ویدیوهای بیشتر از 15 دقیقه را آپلود کنید
 • از تصاویر کوچک سفارشی استفاده کنید
 • پخش زنده در یوتیوب
 • درخواست تجدیدنظر برای ادعاهای Content ID.

برای بررسی اینکه آیا حساب خود را تأیید کرده اید یا خیر، به تنظیمات > حساب و کلیک کنید وضعیت و ویژگی های کانال. اگر حساب شما تأیید شده باشد، خواهید دید فعال شد به رنگ سبز در کنار ویژگی هایی که نیاز به تأیید تلفن دارند.

واجد شرایط بودن ویژگی کانال یوتیوب

نحوه تأیید در YouTube 4.png

اما مردم همچنین می‌گویند «تأیید حساب YouTube» یا «تأیید حساب YouTube» وقتی منظورشان نشان رسمی تأیید کانال یوتیوب است، که شبیه علامت چک خاکستری یا نت موسیقی است.

کانال CNN علامت تأیید کانال تأیید شده است کانال تایید شده نت موسیقی خواننده بیلی آیلیش

این نشان تأیید اعتبار را ارائه می دهد. به دنیا می گوید که این کانال رسمی یک خالق، هنرمند، برند یا شخصیت عمومی است. و شاید مهمتر از همه، به جلوگیری از کلاهبرداران کمک می کند.

چگونه حساب YouTube خود را در 4 مرحله تأیید کنید

توجه: برای دریافت تأییدیه ساده تلفن ذکر شده در بالا، که برای همه در دسترس است و ویژگی‌های اضافی را باز می‌کند، فقط مطمئن شوید که وارد YouTube شده‌اید و به YouTube.com/verify بروید.

برای دریافت نشان تأیید رسمی YouTube، این مراحل را دنبال کنید:

مرحله 1. به صفحه برنامه بروید

به برنامه تأیید کانال YouTube بروید.

اگر کانال شما واجد شرایط درخواست تأیید باشد، فرم درخواست را مشاهده خواهید کرد. اگر هنوز واجد شرایط نیستید، پیامی خواهید دید که به شما می‌گوید وقتی به 100 هزار مشترک رسیدید، دوباره بازگردید.

توجه داشته باشید: اگر هنوز 100000 مشترک ندارید، نترسید! برای نکاتی در مورد رسیدن به 100K و نحوه تقویت اعتبار خود حتی بدون نشان تأیید YouTube به پایین بروید.

مرحله 2. فرم را تکمیل کنید

فرم درخواست را پر کنید. به نام و شناسه کانال خود نیاز دارید. اگر شناسه کانال خود را نمی دانید، می توانید روی پیوند زیر کادر شناسه کانال در فرم کلیک کنید تا آن را پیدا کنید.

برنامه تایید کانال

منبع: یوتیوب

همچنین می توانید شناسه کانال خود را در هر زمان از حساب YouTube خود در زیر پیدا کنید تنظیمات > تنظیمات پیشرفته.

پس از تکمیل فرم، کلیک کنید ارسال.

مرحله 3. صبر کنید

اکنون فقط باید منتظر بمانید تا YouTube حساب شما را تأیید کند، که ممکن است تا چند هفته طول بکشد. YouTube می‌گوید: «ما عوامل مختلفی را بررسی می‌کنیم تا به تأیید هویت شما کمک کنیم، مانند سن کانال شما».

آنها همچنین ممکن است از شما بخواهند که اطلاعات یا اسناد بیشتری برای اثبات مشروعیت خود ارائه دهید.

مرحله 4. تأیید صحت خود را حفظ کنید

هنگامی که نشان مورد علاقه خود را دریافت کردید، در اینجا کاری است که می توانید انجام دهید تا مطمئن شوید تأیید صحت خود را از دست نمی دهید.

شرایط خدمات یا دستورالعمل های انجمن را نقض نکنید

این یک چیز است که در YouTube تأیید شود. این یک چیز دیگری است که تأیید شود. حتی اگر همه معیارها را برآورده کرده اید و نشان تأیید دریافت کرده اید، YouTube می تواند و در صورت نقض شرایط خدمات یا دستورالعمل های انجمن، آن را حذف می کند.

نام کانال خود را تغییر ندهید

اگر نام کانال خود را تغییر دهید، نشان خود را نیز از دست خواهید داد. می توانید با استفاده از نام جدید دوباره برای تأیید درخواست دهید. اما از آنجایی که تمام هدف نشان این است که تأیید کند شما همان کسی هستید که می گویید هستید، تغییر نام خود به طور منظم ایده خوبی نیست.

چه کسی می تواند نشان تأیید YouTube را دریافت کند؟

برای دریافت نشان تأیید کانال YouTube، باید شرایط واجد شرایط بودن را داشته باشید:

 • حداقل 100000 مشترک داشته باشید. برای کمک در این زمینه، پست وبلاگ ما را در مورد چگونگی به دست آوردن مشترکین YouTube بیشتر بررسی کنید.
 • همانی باشید که می گویید. یوتیوب این را به اختصار بیان می‌کند: «کانال شما باید سازنده، نام تجاری یا موجودی واقعی را که ادعا می‌کند نشان دهد.» برای تایید منطقی است، درست است؟ YouTube شما را بررسی می‌کند و ممکن است اسنادی را درخواست کند.
 • یک کانال فعال، عمومی و کامل داشته باشید. شما به یک بنر کانال، توضیحات و تصویر نمایه نیاز دارید و باید مرتباً محتوا را در YouTube آپلود کنید.

ممکن است در کانال هایی با کمتر از 100000 مشترک یک نشان تأیید ببینید. این ممکن است به چند دلیل اتفاق بیفتد.

اول، الزامات تأیید YouTube در طول زمان تغییر کرده است و ممکن است کانال طبق شرایط قبلی تأیید شده باشد. یا، ثانیاً، YouTube گاهی اوقات به طور فعال کانالی را تأیید می کند که در YouTube نسبتاً کوچک است اما در جاهای دیگر شناخته شده است.

شرایط واجد شرایط بودن نشان تأیید نت موسیقی کانال رسمی هنرمند کمی متفاوت است:

 • فقط یک هنرمند یا گروه را نمایندگی کنید.
 • حداقل یک موزیک ویدیوی رسمی در YouTube داشته باشید که توسط یک توزیع کننده یا برچسب موسیقی توزیع شده است.
 • و دارای یک یا چند مورد از معیارهای زیر باشد:
  • با یک مدیر شریک YouTube کار کنید یا بخشی از یک شبکه برچسب باشید که با یک مدیر شریک کار می کند.
  • در برنامه شریک YouTube شرکت کنید.
  • پخش موسیقی شما توسط شریک موسیقی فهرست شده در فهرست خدمات YouTube برای شرکای موسیقی.

چگونه می توان اعتبار کانال خود را بدون نشان تأیید YouTube بهبود بخشید

حتی اگر هنوز واجد شرایط درخواست تأیید YouTube نیستید، همچنان می‌توانید اقداماتی را انجام دهید تا نشان دهید حساب YouTube شما حساب رسمی برند شما است:

 • نام کانال مناسب را انتخاب کنید. نام برند شما یک انتخاب واضح است. برای سازندگان، چیزی منحصر به فرد را انتخاب کنید که به شما کمک کند از رقبا متمایز شوید.
 • از یک عکس نمایه به راحتی قابل تشخیص استفاده کنید. این در نتایج جستجو و همچنین در کانال شما نشان داده می‌شود و به کاربران YouTube نشان می‌دهد که حساب مناسب را پیدا کرده‌اند.
 • از گزینه های سفارشی سازی YouTube استفاده کنید برای مدیریت طرح بندی کانال، تصویر بنر و واترمارک خود. همه این گزینه ها اعتبار شما را افزایش می دهد.
 • ایجاد یک زیبایی شناسی منحصر به فرد و سازگار YouTube. ویدیوهای شما باید شبیه به هم باشند شما فیلم های. وقتی با هم در کانال شما قرار می گیرند، بدنه ای از کار قابل تشخیص ایجاد می کنند.
 • با فالوورهای خود درگیر شوید. به نظرات پاسخ دهید تا نشان دهید شما یک فرد واقعی هستید که به نظر بینندگانتان اهمیت می دهد.
 • کلاهبرداران را گزارش کنید اگر شخصی جعل هویت شما یا کانال شما را نشان می دهد، او را به YouTube گزارش دهید. به صفحه کانالی که می خواهید گزارش دهید بروید، کلیک کنید در بارهو سپس بر روی آن کلیک کنید گزارش پرچم.

توجه داشته باشید که تأیید YouTube است نه برای کسب درآمد در یوتیوب مورد نیاز است. اگر می‌خواهید به گزینه‌های کسب درآمد YouTube و تیم‌های پشتیبانی سازنده دسترسی داشته باشید، در عوض می‌خواهید برای YouTube Partner Program درخواست دهید. الزامات واجد شرایط بودن نیز دارد، اما دسترسی به سازندگان بسیار آسان‌تر است. شما باید:

 • 1000 مشترک داشته باشید
 • 4000 ساعت تماشای عمومی معتبر در 12 ماه گذشته داشته باشید
 • با YouTube در وضعیت خوبی باشید (بدون نقض خط‌مشی)
 • تأیید دو مرحله‌ای را روشن کنید
 • از سیاست های کسب درآمد YouTube پیروی کنید
 • در کشوری زندگی کنید که برنامه در آن موجود است
 • یک حساب AdSense مرتبط داشته باشید

شما می توانید تمام جزئیات را در پست ما در مورد نحوه کسب درآمد در YouTube دریافت کنید.

با Hootsuite، می‌توانید ویدیوهای YouTube خود را زمان‌بندی کنید و به راحتی آن‌ها را در چندین شبکه رسانه اجتماعی از یک داشبورد تبلیغ کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

کانال YouTube خود را با Hootsuite سریعتر رشد دهید. به راحتی نظرات را تعدیل کنید، ویدیو را برنامه ریزی کنید و در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر منتشر کنید.

دیدگاهتان را بنویسید