کمیسیون تجارت بین‌المللی ایالات متحده فناوری‌ها و محصولات سامسونگ را برای نقض حق اختراع بررسی خواهد کرد.

سامسونگ

شرکت های بزرگ چند ملیتی معمولاً با چالش ها و بازرسی های قانونی زیادی از سراسر جهان روبرو هستند. این مشکل به ویژه در دنیای فناوری که مملو از حق ثبت اختراعات فراوانی است ظاهر می شود. اکنون، کمیسیون تجارت بین المللی ایالات متحده تحقیقات جدیدی را در مورد نقض پتنت سامسونگ آغاز کرده است.

این غول فناوری کره ای تجربه زیادی در زمینه دعاوی حقوقی ثبت اختراع دارد که شاید معروف ترین نمونه آن پرونده این شرکت با اپل باشد. اکنون کمیسیون تجارت بین المللی این تحقیق را در مورد واحدهای مختلف تایید کرده است سامسونگ در زمینه نقض پتنت آغاز شد. البته سامسونگ در این بررسی و ظاهرا این کمیسیون تنها نیست کوالکام و TSMC همچنین مورد بازرسی قرار خواهد گرفت.

تحقیقات در این سه شرکت شامل تحقیقات در مورد نیمه هادی ها، مدارهای مجتمع و دستگاه های تلفن همراه خواهد بود. یک شرکت Daedalus Prime این شرکت مستقر در نیویورک ماه گذشته شکایتی را به کمیسیون تجارت بین‌الملل ارائه کرد که باعث شد پرونده‌ای برای بررسی برخی از نیمه‌هادی‌های سامسونگ و TSMC و مدارهای مجتمع سامسونگ و کوالکام بررسی شود.

سامسونگ

پرونده نقض پتنت سامسونگ در دست بررسی است

در این شکایت از کمیسیون تجارت بین‌الملل خواسته شد تا حکم محرومیت محدود و صدور نامه توقف و توقف علیه این شرکت‌ها را صادر کند. در این نامه از شرکت ها می خواهد که رفتار فعلی خود را متوقف کنند وگرنه با پیگرد قانونی مواجه خواهند شد.

رسیدگی به این پرونده اکنون به قاضی سازمان محول شده تا با برگزاری جلسات متعدد، اطلاعات لازم را جمع آوری کند. در نهایت تصمیم خواهد گرفت که آیا حق ثبت اختراع در این مورد نقض شده است یا خیر.

روند رسیدگی به این موارد معمولا ماه ها طول می کشد و به این زودی ها به پایان نمی رسد. از سوی دیگر مشخص است که سامسونگ برای مقابله با این موضوع تلاش خواهد کرد و تمام توان خود را برای دفاع از خود به کار خواهد گرفت. با این حال هنوز برای پیش بینی نتیجه این پرونده زود است و باید چند ماه دیگر منتظر بمانیم.

دیدگاهتان را بنویسید