سناتور ماساچوست به ماسک گفت که او باید وقت خود را صرف تعمیر شرکت‌هایش به جای مبارزه آنلاین کند.

اد مارکی، ایلان ماسک

اد مارکی، سناتور ماساچوست اخیراً از ایلان ماسک خواست تا درباره سیاست‌های جدید احراز هویت توییتر توضیح دهد و با واکنش طعنه آمیزی از سوی میلیاردر مواجه شد. او اکنون در یک توییت جدید ثروتمندترین فرد جهان است تهدید شدن او گفته است که یا شرکت هایش را اصلاح می کند یا کنگره آمریکا.

سناتور مارکی روز جمعه در توییت ایلان ماسک از سرویس جدید آبی توییتر که شامل تیک آبی است انتقاد کرده است. او در این نامه اشاره کرد که چگونه یک خبرنگار واشنگتن پست توانست یک حساب کاربری جعلی برای آقای مارکی ایجاد کند و به سرویس Blue Tick دسترسی پیدا کند. او نوشت: «توئیتر باید توضیح دهد که چگونه این اتفاق افتاد و چگونه این شرکت قصد دارد از تکرار آن جلوگیری کند.

ماسک در پاسخ او گفت: «شاید به این دلیل که حساب واقعی شما شبیه یک تقلید است. بعد از یک ساعت ادامه دهید یک توییت دیگر او نوشت: و چرا عکس پروفایلت ماسک داره؟ او به عکسی از سناتور مارکی اشاره می کند که در آن با ماسکی بر صورت ظاهر می شود.

سناتور اد مارکی

سناتور اد مارکی ایلان ماسک را تهدید کرد

اد مارکی از این پاسخ های کنایه آمیز خوشش نیامد و رفت پاسخ وی به مشکلات شرکت های ایلان ماسک اشاره کرد و گفت: “یکی از شرکت های شما تحت دستور تایید FTC است. NHTSA در حال تحقیق در مورد شرکت دیگری برای کشتن مردم است و شما وقت خود را صرف دعوا کردن با دیگران به صورت آنلاین می کنید. شرکت های آنها.” تجدید نظر در، درب کنگره کار خواهد کرد.”

توییتر متعلق به ماسک تغییراتی را در سرویس آبی خود اعلام کرده است که به شما امکان می دهد تیک آبی را با قیمت 8 دلار در ماه دریافت کنید. این سرویس دو روز پس از راه اندازی آن متوقف شد، اما در این بین افراد زیادی حساب جعلی تیک آبی نشان داد که حساب های شخصیت ها و شرکت های معروف جعل شده است.

اکنون که دموکرات‌ها اکثریت سنا را دارند و مارکی در کمیته فرعی ارتباطات، رسانه و پهنای باند حضور دارند، نمایندگان احتمالاً زودتر از زودتر برای پاسخگویی توییتر تلاش خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید