این سند که ظاهراً به بخش فروش توییتر ارسال شده است، به برخی سؤالات مهم در مورد وضعیت فعلی توییتر پاسخ می دهد.

توییتر ایلان ماسک

بر اساس سندی از توییتر که به دست خبرگزاری Verge رسیده است، رشد کاربران روزانه این شبکه اجتماعی در هفته اول مالکیت الون ماسک بر این شرکت به بالاترین حد در تاریخ خود رسیده است. نرخ رشد کاربران درآمدزایی در روز (mDAU) در توییتر اکنون به این میزان است بیش از 20 درصد رشد این پلتفرم در بازار آمریکا به سرعت افزایش یافته است.

به گزارش Verge، بر اساس یک سند داخلی پرسش و پاسخ ارسال شده به تیم فروش توییتر برای استفاده در گفتگو با مشتریان تبلیغاتی در این شبکه اجتماعی، توییتر آمار mDAU خود را از پایان سه ماهه دوم سال جاری افزایش داده است. بیش از 15 میلیون افزایش یافته است

اگر این آمار درست باشد، به این معنی است که شبکه اجتماعی ایلان ماسک از زمان رسیدن به رقم بحث برانگیز تا این اندازه خروجی تولید نکرده است. او دو روز پیش در توییتی اعلام کرد که از زمان اتمام قرارداد، تعداد کاربران این پلتفرم در سراسر جهان به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. این شرکت در سه ماهه دوم سال 2022 است 237.8 میلیون درهم نرخ رشد سالانه 16.6 درصد اعلام شد.

سخنان نفرت انگیز در توییتر رشد نکرد

ایلان ماسک چند روز پیش اعلام کرد که درآمدهای این شرکت به دلیل فشار گروه های فعال بر مشتریان تبلیغاتی به میزان قابل توجهی کاهش یافته است. افزایش حجم محتوای نژادپرستانه نفرت انگیز در روزهای اولیه دسترسی ماسک به توییتر، مشتریان تبلیغاتی را به شک و تردید انداخت. اما سند ارسال شده به تیم فروش می گوید که سطح و نرخ سخنان مشوق نفرت پراکنی عادی است 0.25 تا 0.45 درصد از کل توییت ها در روز او هست.

علاوه بر این، در این سند گفته شده که کاهش کارکنان توییتر 25 درصد کارمندان این شرکت تاثیرگذار است. تصمیم مدیران برای کاهش حضور در بازارهای جغرافیایی خاص نیز منجر به کاهش قابل توجه فروش در این بازارها شد.

در بخش دیگری از این سند آمده است که نسخه جدید توییتر آبی بر کاربران مجاز فعلی تأثیری نخواهد گذاشت. در واقع اکثر مشتریان تبلیغاتی که دارای برچسب آبی هستند، در زمان فعال سازی نسخه جدید سرویس آبی، برچسب اضافی نامیده می شوند. رسمی دریافت کردند. راه اندازی این سرویس تا پایان انتخابات میان دوره ای آمریکا به تعویق افتاده است.

دیدگاهتان را بنویسید