لایو اینستاگرام یکی از بهترین و بزرگترین ویژگی های اینستاگرام است که در آن کاربران می‌توانند شروع به پخش زنده در آن کنند. همچنین علاوه بر آن لایو دونفره اینستاگرام که جدیدا اضافه شده است یکی از قابلیت های محبوب این شبکه اجتماعی شده است.

در این مقاله یاد می‌گیرید چگونه لایو اینستاگرام را دانلود یا ذخیره کنید و به نوعی بازیابی لایو اینستاگرام را یاد می‌گیرید؛ با همیارسوشال همراه باشید.

بهترین روش برای ذخیره لایو در اینستاگرام

ذخیره لایو در اینستاگرام

بهترین روش برای دانلود و ذخیره لایو، استفاده از ربات معروف تلگرامی Regram (ریگرام) است. این ربات تلگرامی ویژگی های منحصر به فرد زیادی دارد از ویژگی های این ربات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • دانلود عکس پروفایل
  • دانلود هایلایت استوری های پیج
  • دانلود استوری های صفحه
  • دانلود پست ها
  • دانلود IGTV ها
  • مشخص کردن پر بازدید ترین ویدیوهای یک صفحه اینستاگرامی
  • امکان دانلود همه پست ها در یک فایل
  • دانلود و مشاهده لایو اینستاگرام فعلی

دانلود لایو اینستاگرام در اندروید

برای ذخیره سازی لایو اینستاگرام کافیست در تلفن همراه خود وارد حساب تلگرام خود شوید و از بخش سرچ عبارت Regrambot را جستجو کنید تا ربات ریگرام را پیدا کنید و به آسانی اقدام به دانلود لایو اینستاگرام کنید.

دانلود لایو اینستاگرام در ویندوز

در سیستم عامل ویندوز نیز می‌توانید لایو اینستاگرام را دانلود کنید و بعدا مشاهده کنید. درصورتی که به تلفن همراه دسترسی ندارید کافیست نسخه دسکتاپ تلگرام را دریافت و نصب کنید و با ربات ریگرام به آسانی لایو ذخیره شده اینستاگرام را دانلود کنید.

استفاده از ربات ریگرام برای دانلود لایو اینستاگرام

دانلود لایو اینستاگرام

همانطور که گفتیم روش ساده دانلود Live اینستاگرام استفاده از ریگرام می‌باشد. کسانی که لایو دارند می‌توانند با گزینه Save که آخر لایو بالای صفحه به نمایش در می‌آید ویدیو را ذخیره کند و بعدا در IGTV، کانال تلگرام، یوتیوب و … به اشتراک بگذارد. در آخر لایو در هیمن صفحه گزینه Share to Story هم مشاهده می‌شود که با آن می‌توان لایو را به مدت 24 ساعت در استوری اینستاگرام قرار داد.

ولی شاید شما قادر به تماشای این حجم از لایو های مختلف را نداشته باشید! خب راه حل شما آماده هست. اگر پیج یا صفحه فرد موردنظر به صورت Public باشد و لایو را استوری کرده باشد شما می‌توانید آن لایو را دانلود و ذخیره کنید.

برای اینکار وارد ربات Regram در تلگرام بشوید و سپس گزینه Start را بزنید. حالا نام کاربری یا همان ID پیج موردنظر را برای ربات ارسال کنید و سپس بر روی گزینه “دانلود پخش زنده های شر شده” کلیک کنید. ربات ریگرام در این مرحله برای شما یک لینک دانلود می‌فرستد که از طریق آن می‌توانید لایو اینستاگرام را دانلود کنید.

? امیدوارم این آموزش کوتاه مورد استفاده شما عزیزان قرار گرفته باشه. اگر روش های آسان و سریع دیگری برای دانلود لایو می‌شناسید و تست شده خوشحال میشم در بخش دیدگاه ها برای من این روش ها را آموزش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید