سرویس بهداشتی شامل حمام و دستشویی و در مواردی شامل سونا و جکوزی ها می شود.

امروزه بر خلاف گذشته سرویس های بهداشتی نقش بسیار مهمی در تعیین زیبایی و مدرن بودن یک خانه به حساب می آید.
در چیدمان سرویس بهداشتی باید موارد بسیار زیاد و البته کوچکی را رعایت کنیم تا بتوانیم سرویس بهداشتی خود را به یک سرویس بهداشتی لوکس تبدیل کنیم هر کدام از موارد را اگر رعایت نکنیم منجر به تغییر الگوی اصلی چیدمان ما خواهد شد و باعث از بین رفتن هارمونی و زیبایی سرویس بهداشتی می‌شود.

برای مثال در گذشته از دکورهای کوچک استفاده مانند شمع های تزئینی ، گل های مصنوعی کوچک و یا بر چسب های رنگی استفاده می کردند.
اگر سرویس بهداشتی خود را مانند حمام و یا دستشویی به طور حرفه ای و اصولی دکور کنید باعث می‌شود این محیط ها دل بازتر و زیبا تر و کارآمدتر گردد و هم بر زیبایی خانه شما تاثیر بگذارد.
این جمله به این معنا است که از تمام ظرفیت های سرویس بهداشتی خود استفاده کنیم و خلل و فرجی در آن ایجاد نکنیم و اگر هر کدام از این نکات توجه نشود باعث از بین رفتن نظم و هارمونی محیط می شود.
اما امروزه این نکته غیر قابل چشم پوشی است که حمام و دستشویی به عنوان یک فضای بسیار خصوصی از خانه ما به حساب می‌آید و یکی از مشکلاتی که در دنیای امروزه با آن روبرو هستیم کوچک بودن فضای حمام و دستشویی می باشد که باعث می شود توجه زیادی به این محیز ها نشود و بسیار ساده و معمولی طراحی شود.

دیجی ساختمان-طراحی سرویس بهداشتی
در نتیجه جذابیت و زیبایی بصری داخلی را کاملا نادیده می‌گیرند اولین نکته ای که باید به آن توجه کرد تعیین ابعاد سرامیک های دیوار و کف می باشد اگر محیط شما دارای محیطی کوچک می باشد باید از سرامیک ها و کاشی هایی با ابعاد کوچک استفاده کنید.
یا اگر سرویس و یا حمام شما بزرگ است باید از سرامیک و یا کاشی های بزرگ استفاده کنیم همچنین اگر محیط شما یک محیط بسیار کوچک و یا فاقد نورگیر باشد بهتر است که از کاشی و سرامیک ها با رنگ روشن استفاده کنید.
به دلیل اینکه فضای شما کوچک می باشد و نورگیر کافی و مناسب را ندارد رنگ روشن کاشی ها و سرامیک ها باعث می شود فضای شما بزرگتر جذاب تر و دل باز تر به نظر برسد .
انتخاب نورپردازی مناسب تاثیر بسیار زیادی در زیبایی و لوکس بودن حمام و دستشویی شما دارد . البته در انتخاب نور و نورپردازی محیط باید توجخ ویژه ای کرد بطوری که محیط شما نباید از شدت نور زیاد چشم را آزار دهد و بر عکس این مورد نباید آنقدر نور کم باشد که چشم اذیت شود.
اگر محیط شما دارای کاشی و یا سرامیک های تیره رنگ است بهتر است از رنگ های سفید و یا یخی استفاده کنید و اگر دارای سرامیک ها و کاشی های روشن است می‌توانید از رنگ‌های گرم تری مانند رنگ زرد زرد و یا رنگ طبیعی استفاده کنید. علاوه بر اینکه نورهای طبیعی و عام را استفاده می کنید بهتر است از چند هالوژن رنگی هم استفاده کنید که باعث می شود تاثیر بسزایی در محیط شما داشته باشد یکی از مواردی که باید در لوکس بودن و زیبا بودن سرویس حمام و دستشویی شما مورد توجه قرار بگیرد انتخاب یک کابین روشویی بسیار مناسب می باشد این نکته را باید در نظر گرفت که کابین روشویی شما باید دارای سایز استانداردی باشد نه بزرگ باشد و نه کوچک باشد.

بهتر است رنگ کابینت روشویی خود را متناسب با رنگ کاشی ها و سرامیک ها انتخاب کنید تا یک دستی و زیبایی خاصی را به محیط شما بدهد و یا اینکه می توانید یک تضاد ایجاد کنید و تضاد استفاده کنید مثلاً اگر سرامیک و کاشی های شما رنگ تیره دارند شما از کابین روشویی سفید و یا کرم استفاده کنید و یا اگر کاشی و سرامیک های شما رنگ روشنی دارند از کابین روشویی تیره استفاده کنید حتی رنگ های انتخابی در کابینت روشویی شما نیز می تواند تاثیر بسزایی در زیبایی و لوکس بودن محیط شما داشته باشد
موردی که خیلی کم مورد توجه عامه مردم قرار می‌گیرد و به آن توجه نمی‌شود انتخاب یک کفشور مناسب برای محیط می باشد کفشورها دارای دنیای گسترده ای می باشند که برای انتخاب آنها باید به نکات زیادی توجه کرد.

دیجی ساختمان-طراحی سرویس بهداشتی
مثلاً اینکه از کفشورمربعی استفاده کنید و یا از کفشور مستطیل استفاده کنیم و یا اینکه از کفشور سرامیک خور استفاده کنید و یا از کفشور ساده استفاده کنیم و یا اینکه رنگ کفشور خود را متناسب با محیط خود طراحی کنیم.
شما می توانید لوکس ترین و بروز ترین کفشور های سرامیک خور را در سایت دیجی ساختمان مشاهده کنید و با خیالی آسوده سفارش خود را بصورت آنلاین ثبت کنید و در کمتر از 4 ساعت به تهران و حداکثر 4 روز کاری در شهر های دیگر آن را دریافت کنید.
همچنین می توانید انواع کفشور های شبکه ای خطی یا مربعی را با بروز طرین طرح ها و رنگ ها مشاهده و انتخاب کنید. و از یک رنگ شارپ و کاملاً ست و هماهنگ با سایر وسایل و اکسسوری محیط خودتان انتخاب کنید.
سایت اینترنتی دیجی ساختمان مفتخر است اعلام کند که با ۱۵ برند مطرح ایران و بین المللی کار می کند که دارای کیفیت‌های بسیار عالی قیمت های کاملا رقابتی تحویل اکسپرس و تنوع طرح‌ها مدل ها و رنگ ها می باشد.
سایت دیجی ساختمان انواع و اقسام کفشورهای ایرانی ترکیه ای ایتالیایی و تایلندی را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می دهد.

دیجی ساختمان-طراحی حمام-دیزاین سرویس بهداشتی
این کفشورها دارای رنگ های طلایی سفید مشکی استیل نقره ای قهوه ای مشکی کروم و رنگ های دیگر نیز می باشند و دارای انواع و اقسام طرح ها و مدل ها می باشد تا شما بتوانید کاملاً و به طور بسیار تخصصی محیط خود را طراحی و دیزاین کنید باید توجه داشته باشید که یکی از مهمترین عوامل انتخاب رنگ کف شور است که باید متناسب با رنگ کاشی ها سرامیک ها و کابینت روشویی ها و یا پنل دوش شما باشد
کفشورهای سرامیک خور بسیار مورد پسند و مورد استفاده قرارمی‌گیرد نام دیگر کفشورهای سرامیک خور کفشورهای مخفی می باشد و به این دلیل است که یک تکه از سرامیک اصلی شما برش می خورد و در قالب اصلی این کفشور قرار می‌گیرد و فقط یک حاشیه دور تا دور بسیار ظریف محل خروج آب می باشد و کاملاً هم سطح و شبیه محیط خودتان می‌شود و کاملاً شبیه سرامیک های کف حمام و دستشویی شما می شود.
این نوع از کفشورها به دلیل اینکه همخوانی بسیار زیادی با سرامیک های کف دارند بیشتر مورد استفاده و مورد پسند قرار می‌گیرد گیرد این نوع کفشور ها هم در رنگ های نقره ای و طلایی عرضه می شود که می توان یک تضاد بسیار عالی در محیط خود ایجاد کرد.
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که از بوی بد محیط خود شاکی شده باشید ما به شما پیشنهاد می کنیم که از کفشورهای سوپاپ دار استفاده کنید این نوع کفشور ها دارای مکانیزمی هستند که همیشه مقداری آب در انتهای کفشور قرار می گیرد و باعث می شود که بوی نامطبوع و حشرات به داخل سرویس بهداشتی و حمام شما نفوذ نکند.

دیجی ساختمان-طراحی حمام-دیزاین توالت
کفشورها دارای جنس های متفاوتی می باشند و از متریال و مواد مختلفی ساخته شده است یکی از بهترین نوع متریال استیل ۳۰۴ می باشد که خاصیت ضد زنگ بودن را نیز دارد ساختمان مفتخر است این موضوع را اعلام کند که تمامی کفشور های موجود در این سایت با ضمانت استیل ۳۰۴ و ضد زنگ بودن به مشتریان محترم عرضه می‌گردد .
یکی از مواردی که در لوکس بودن و زیبایی سرویس بهداشتی تاثیر مهمی دارد انتخاب شیرآلات می باشد.

 شیرآلات انتخابی شما در تعیین ست بودن و زیبایی سرویس بهداشتی و حمام شما بسیار کارآمد و مفید می باشد باید از رنگ هایی استفاده کنید که هارمونی و نظم و زیبایی محیط شما را خدشه دار نکنند مثلاً اگر سرویس بهداشتی شما دارای تم رنگی تیره می باشد بهتر است از رنگ های سفید و یا سفید طلایی استفاده کنید و یا اگر تم رنگی شما و کاشی ها و سرامیک های شما سفید و یا شیری رنگ باشد از رنگ طلایی و یا مشکی و یا بهتر است از رنگ های تیره مانند مشکی و یا مشکی طلایی استفاده کرد.

دیدگاهتان را بنویسید