شما از هیجان شیرین و شیرین انتشار یک عکس در اینستاگرام لذت برده اید. اکنون با قدرت کلاژهای اینستاگرام عکس چندتایی خود را برای دو، سه یا چهار برابر کردن لحظات خوب آماده کنید!

زیرا گاهی اوقات، یک عکس داغ برای به تصویر کشیدن جادوی مدل موی جدید یا منوی بهاری یا مجموعه ای از طوطی های طراح، کافی نیست. با یک کولاژ دیجیتال، می توانید چندین تصویر را در یک بیانیه بصری جسورانه ترکیب کنید.

می توانید مستقیماً در حالت Stories Create کلاژهای اولیه برای استوری های اینستاگرام خود بسازید. اما برای اینکه کلاژهای خود را به سطح بعدی ببرید (یا چیزی برای فید اصلی خود بسازید)، باید به بیرون از برنامه نگاه کنید.

برای کمک به ایجاد کلاژ عکس با ظاهری حرفه‌ای برای اینستاگرام، ابزارهای طراحی گرافیکی مورد علاقه ما را بخوانید – بدون نیاز به قیچی دفترچه یادداشت.

جایزه: 14 هک صرفه جویی در زمان برای کاربران قدرتمند اینستاگرام. لیست میانبرهای مخفی را که تیم رسانه اجتماعی خود Hootsuite برای ایجاد محتوای شگفت انگیز استفاده می کند، دریافت کنید.

14 برنامه کلاژ اینستاگرام

سه صفحه نمایش موبایل که استیکرهای سفارشی را روی تصاویر ثابت با استفاده از یک برنامه کیت طراحی برای استوری های اینستاگرام نشان می دهد

یک کیت طراحی

A Color Story مورد علاقه ویرایش عکس چند سال پیش از ابزار طراحی گرافیکی خود A Design Kit استفاده کرد و به یک کلاسیک فوری تبدیل شد. (این اساساً در هر لیستی که ما از بهترین برنامه های اینستاگرام انجام می دهیم ظاهر می شود!)

قالب‌های طراحی به شما امکان می‌دهند کاردستی با بافت، شکل‌ها، خطوط و رنگ داشته باشید، در حالی که عناصری مانند برچسب‌ها و فونت‌های مورد تایید فونت‌ها، رنگ نهایی را اضافه می‌کنند.

کلاژ عکس را با جلوه ها باز کنید

باز کردن

برنامه متعلق به Squarespace دارای صدها الگو است تا ویدیوها، عکس‌ها و متن‌های شما را با گزینه‌های کولاژ شیک‌شده جذاب‌تر کند.

Unfold همچنین دارای افکت‌ها و فونت‌های سرگرم‌کننده‌ای است که پست شما را پاپ می‌کند. فیلترهای از پیش تعیین شده در سطح حرفه ای، حال و هوای منحصر به فردی را به تصاویر شما می بخشند.

بیش از قالب های مدرن چشمگیر با رنگ های تند

بر فراز

بیش از هر روز مجموعه الگوهای مدرن و عناصر گرافیکی و متنی چشمگیر خود را به روز می کند، بنابراین همیشه چیز جدیدی برای بازی وجود دارد که در حال ساخت کلاژ Insta عالی خود هستید.

ابزارهای ویرایش عکس نیز مستقیماً در برنامه تعبیه شده‌اند، بنابراین می‌توانید مانند یک فتوشاپ حرفه‌ای بدون نیاز به تجربه قبلی، لایه‌بندی، ماسک و تغییر شکل دهید.

ویژگی های انیمیشن موجو

موجو

فراتر از یک کتابخانه عظیم از الگوهای طرح‌بندی کلاژ شیک برای اینستاگرام، ویژگی‌های انیمیشن Mojo بهترین‌های هر دو جهان را ارائه می‌دهد: عکس‌های مورد علاقه شما همراه با متن پویا یا عناصر گرافیکی.

زمان بندی و اجزای آن را به دلخواه تغییر دهید تا طرح های از پیش بارگذاری شده را سفارشی کنید.

کلاژ قدیمی Tezza با جلوه های ویژه

تزا

عاشق یک فضای قدیمی هستید؟ Tezza ممکن است برنامه رویاهای شما باشد. الگوها از مجلات دهه 90، تابلوهای خلق و خوی Y2K، و سینمای قدیمی رویایی الهام می گیرند.

پوشش های بافتی مانند گرد و غبار و کاغذ به کلاژ شما حس عمق و بعد می دهد. اگر میل به چیزی پویاتر دارید، یک کلاژ ویدیویی با جلوه های ویژه بسازید.

جشن تولد با تم عکس کلاژ

PicCollage

این حال و هوای می تواند کمی بیشتر به “مادر دفترچه یادداشت” با PicCollage متمایل شود، اما به نظر می رسد که بیش از 200 میلیون کاربر آن را دوست دارند. بدون قضاوت!

هزاران گزینه شبکه برای ترکیب سریع چندین تصویر در دسترس است، اما الگوهای مضمونی در دسترس هستند تا جشن گرفتن یا بزرگداشت مناسبت‌های فرخنده (هالووین مبارک!) را آسان کنند.

استیکرها و پس‌زمینه‌های جدید هر هفته اضافه می‌شوند، بنابراین مجموعه‌ای از ابزارهای جدید برای بازی منظم دارید.

شبکه Pic Jointer و سازنده کلاژ عکس

Pic Jointer

ما متقاعد نشده ایم که “jointer” از نظر فنی یک کلمه است، اما با ده ها ترکیب شبکه ای (مرتب شده بر اساس “کلاسیک” و “شیک”) در نوک انگشتان شما، چه کسی به زبان انگلیسی اهمیت می دهد؟

اجازه دهید تصاویر صحبت کنند، شما گرامر! پس زمینه های طرح دار و رنگی گزینه ای سرگرم کننده برای کمک به برندسازی کلاژ شما هستند.

SCRL کولاژ پیمایش روزهای خوب با ویژگی چرخ فلک اینستاگرام

SCRL

برای کلاژی سطح بعدی، SCRL را دانلود کنید. این برنامه به شما امکان می دهد یک تصویر پیمایش یکپارچه برای ویژگی چرخ فلک اینستاگرام بسازید (فرمتی که در واقع توسط الگوریتم اینستاگرام، FYI امتیاز دارد) و بسیار چشمگیر است.

تصاویر (یا ویدیوهای) مورد علاقه خود را در یک گرافیک بزرگ قرار دهید و SCRL آن را خرد می کند تا برای آپلود چند تصویری آماده شود.

Collage Maker همه در یک ویرایشگر و طرح‌بندی‌های سفارشی‌شده

کلاژ ساز ◇

برنامه های زیادی به نام “Collage Maker” وجود دارد. (باید آن سئوی شیرین و شیرین را دریافت کنید!) اما مورد علاقه ما این است.

بیش از 20000 ترکیب برای کلاژ عکس شما وجود دارد – همه گزینه‌های شبکه‌ای که می‌توانید رویای آنها را داشته باشید، به‌علاوه قالب‌هایی شبیه قلب‌های آبشاری، صورت‌های بوسنده یا گلبرگ‌های گل. اگر احساس جسورانه دارید، ویدیوها را در کلاژ خود قرار دهید و حتی به موسیقی اضافه کنید.

طرح‌بندی از ویژگی طراحی چند عکس اینستاگرام با گروه‌هایی از افراد

طرح بندی از اینستاگرام

برنامه رسمی کلاژ از خود اینستا. بله، آزاردهنده است که برای دسترسی به این ویژگی طراحی چند عکس باید یک برنامه جداگانه دانلود کنید، اما این همان چیزی است که هست.

عکس‌های مورد علاقه‌تان را با ترکیب‌های شبکه‌ای مختلف ترکیب کنید و پس از اتمام، مستقیماً به حالت ایجاد اینستاگرام صادر کنید.

فیلترهای Story Art و طرح بندی های طراحی متحرک

داستان هنر

فیلترهای شیک، قالب‌های داستان متحرک، استیکرها و گیف‌ها: با گزینه‌های قالب‌بندی و ویرایش StoryArt خلاق باشید. تایپوگرافی شیک و جزئیات طراحی جالب اینفلوئنسر مانند قاب‌های پولاروید مصنوعی راهی سریع و آسان برای ساخت کلاژهای متداول برای فید اصلی، داستان‌ها یا حلقه‌های شما ارائه می‌دهد.

شخص StoryChic در حوض با الگوهای از پیش تعیین شده و طرح‌بندی‌های پاستلی

StoryChic

10 میلیون بار دانلود شده است و موفق به کسب رتبه 4.4 ستاره در فروشگاه برنامه اندروید شده است – بنابراین منصفانه است که بگوییم StoryChic مورد علاقه طرفداران است.

بیش از 500 قالب و هزاران فونت و فیلترهای از پیش تعیین شده فرصت کافی برای خلاقیت را فراهم می کند.

چهار صفحه نمایش قالب‌ها، مجموعه‌ها و پس‌زمینه‌های موجود در برنامه storyluxe اینستاگرام

استوری لوکس

بیشتر الگوهای کلاژ Storyluxe (و یک مقدار زیادی از آنها) به گونه ای طراحی شده اند که شبیه نوارها و چاپ های فیلم قدیمی خوب به نظر برسند. اگر این ظاهری است که برای برند شما مناسب است، این می تواند برنامه ای برای تمام کلاژهای اینستاگرام آینده شما باشد.

Storyluxe همچنین دارای فونت‌های ویژه طراح است: فرصتی برای متمایز کردن محتوای خود از سایرین، اگر اضافه کردن چند عبارت متنی کلیدی به نظر درست باشد.

PicMonkey با عکس های Shutterstock خانه باز و فروش

PicMonkey

PicMonkey یک ابزار قوی ویرایش عکس آنلاین است – اگر ترجیح می دهید طراحی گرافیکی خود را از دسکتاپ خود انجام دهید مفید است.

این متعلق به Shutterstock است، اما می‌توانید تصاویر خود را (حتی تصاویری از سایت‌های عکس استوک رایگان!) آپلود کنید تا از هزینه‌های ممتاز جلوگیری کنید و از الگوهای براق Instacollage آنها استفاده کنید.

اگر می خواهید تصاویر و متن را با هم ترکیب کنید، طرح های آنها به ویژه مفید است.

نحوه ساخت کلاژ در اینستاگرام

خبر غم انگیز: در این مقطع زمانی، هیچ راهی برای ساخت کلاژ برای فید اصلی اینستاگرام خود به طور مستقیم در برنامه وجود ندارد. (چرا خدایان اینستا اینقدر بی رحم هستند!؟)

با این حال می توانید با استفاده از حالت استوری ایجاد اینستاگرام، یک کلاژ اولیه برای استوری های خود بسازید. (اگر قبلاً این کار را نکرده اید، راهنمای کامل ما برای استوری های اینستاگرام برای تجارت را بررسی کنید!)

1. برنامه اینستاگرام را باز کنید و روی نماد + ضربه بزنید در بالای صفحه نمایش داستان را انتخاب کنید.

2. با این کار رول دوربین شما باز می شود. روی نماد دوربین ضربه بزنید اینجا برای دسترسی به حالت ایجاد.

3. در سمت چپ صفحه، لیستی از نمادها را مشاهده خواهید کرد. سومی را از بالا ضربه بزنید: مربعی با خطوط. این نماد Layout است.

نمونه کلاژ اینستاگرام در مربع گوشه بالا سمت چپ

4. ضربه زدن روی نماد Layout یک ربع از طرح را روی صفحه نمایش شما باز می کند. از اینجا، شما می توانید هر بخش را با یک عکس تازه یا چیزی از رول دوربین خود پر کنید.

آ. انتخاب 1: عکس گرفتن! برای گرفتن عکس، فقط روی دکمه عکس گرفتن ضربه بزنید: دایره سفید در مرکز قسمت پایین صفحه نمایش. هنگامی که یک عکس می گیرید، عکس شما آن شات گوشه سمت چپ بالا را پر می کند. به گرفتن سه عکس دیگر ادامه دهید. برای حذف چیزی و یک عکس جدید، روی عکس ضربه بزنید و سپس روی نماد حذف ضربه بزنید.

ب گزینه 2: از رول دوربین خود انتخاب کنید. روی نماد مربعی دوربین-roll-preview ضربه بزنید در گوشه سمت چپ پایین صفحه نمایش خود برای دسترسی به رول دوربین خود. روی عکس ضربه بزنید می خواهید در گوشه سمت چپ بالای ربع باشید. تکرار تا صفحه نمایش چهار عکس داشته باشد. برای حذف چیزی و یک عکس جدید، روی عکس ضربه بزنید و سپس روی نماد حذف ضربه بزنید.

تصاویر سیاه و سفید قدیمی در کلاژ اینستاگرام

5. اگر می خواهید یک طرح متفاوت را امتحان کنید، وارد حالت Layout شوید و روی نماد شبکه مستطیلی ضربه بزنید مستقیماً زیر نماد حالت چیدمان. این منوی انتخابی را باز می‌کند که در آن می‌توانید سبک دیگری از شبکه را انتخاب کنید. روی سبک دلخواهتان ضربه بزنیدو سپس هر بخش را با یک عکس یا تصویری از رول دوربین خود، همانطور که در بالا ذکر شد، پر کنید.

6. از کلاژ جدید خود در اینستا راضی هستید؟ علامت چک را بزنید برای تایید و حرکت به استیکر، متن یا افکت اضافه کنید.
روی فلش در گوشه سمت راست پایین ضربه بزنید وقتی آماده انتشار هستید

ما مطمئن هستیم که شما مشتاق شروع به ایجاد کلاژهای اینستاگرامی رویاهای خود هستید، بنابراین لطفاً اجازه ندهید شما را نگه داریم – اما اگر خلاق هستید، ممکن است در مورد نحوه برنامه ریزی اینستاگرام کمی تجدید نظر کنید. پست های قبلی آن کلاژهای شگفت‌انگیز را بسازید، آن‌ها را در داشبورد Hootsuite پاپ بزنید تا به دنیا بیایند، و سپس بنشینید و منتظر بمانید تا جوایز تحسین‌برانگیز به گوش برسد.

شروع به ایجاد حضور در اینستاگرام با استفاده از Hootsuite کنید. پست‌ها را مستقیماً در اینستاگرام برنامه‌ریزی و منتشر کنید، مخاطبان خود را درگیر کنید، عملکرد را اندازه‌گیری کنید و سایر پروفایل‌های رسانه‌های اجتماعی خود را اجرا کنید – همه از یک داشبورد ساده. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

به راحتی ایجاد، تجزیه و تحلیل، و پست‌ها، استوری‌ها و حلقه‌های اینستاگرام را برنامه‌ریزی کنید با Hootsuite در زمان صرفه جویی کنید و نتیجه بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید