HP قصد دارد بین 4000 تا 6000 کارمند خود را طی سه سال آینده برای کنترل هزینه ها اخراج کند.

HP

یک شرکت HP همچنین، مانند بسیاری از شرکت‌های دیگر در حوزه فناوری، برنامه‌های جدیدی را برای کاهش هزینه‌ها دنبال می‌کند. به نظر می رسد که این شرکت قصد دارد حدود 4000 تا 6000 کارمند خود را طی سه سال آینده برای کنترل هزینه ها اخراج کند.

HP تنها شرکت فناوری در جهان نیست که برنامه اصلاح نیروی کار را در استراتژی های خود گنجانده است. شرکت های متا، مایکروسافت و آمازون نیز برنامه های نسبتا مشابهی را برای کاهش نیروی انسانی خود دنبال می کنند و شرایط این شرکت ها با سال های گذشته متفاوت است. کاهش پادشاه.

ریاضت، این بار در HP

گزارش مالی سه ماهه مالی منتهی به اکتبر نشان می دهد که آمار فروش سیستم های کامپیوتری HP کاهش یافته است. همزمان با شروع اپیدمی کرونا، آمار خرید نیز افزایش یافت سیستم های کامپیوتری بیشتر. بسیاری از دانش‌آموزان و کارمندان مجبور بودند در شرایط سخت کرونا کار را از راه دور و از طریق سیستم‌های کامپیوتری خود انجام دهند. به همین دلیل موج جدیدی از خرید سیستم های کامپیوتری در بازار شکل گرفته است. اما این رشد چشمگیر ادامه پیدا نکرد و وضعیت بازار بازگشت.

HP در بیانیه ای اعلام کرد که “طرح تحول آینده” این شرکت می تواند در هزینه ها صرفه جویی کند. این شرکت قصد دارد در سه سال آینده وضعیت مالی خود را تغییر دهد و برای رسیدن به این هدف تقریبا تصمیم به انجام این کار گرفته است. 4000 تا 6000 کارمند خود را از سراسر جهان طرد کنید. انجام این کار می تواند حدود 1.4 میلیارد دلار در هزینه های شرکت صرفه جویی کند.

تا اکتبر 2021، HP تقریباً 51 هزار کارمند متعلق به در سال 2019، این شرکت بین 7000 تا 9000 نفر از نیروی کار خود را تعدیل کرد. درآمد این شرکت در سه ماهه مالی منتهی به 31 اکتبر نسبت به مدت مشابه سال قبل 0.8 درصد کاهش داشته است. درآمد این شرکت در بخش سیستم های رایانه شخصی با 13 درصد افزایش به 10.3 میلیارد دلار رسید. این اعداد باعث شد این شرکت به فکر کاهش هزینه ها باشد.

دیدگاهتان را بنویسید