تولیدکننده میز ناهارخوری

برای کسانی که به دنبال کیفیت در طراحی و ساخت هستند، هر میز ناهارخوری مناسب نخواهد بود. این افراد با جستجو در شبکه‌های مجازی مختلف به دنبال بهترین میز ناهار خوری هستند. پس اگر شما نیز به دنبال بهترین طراحی میز ناهارخوری مدرن برای منزلتان هستید، با ما همراه باشید.

میز ناهارخوری

میز ناهار خوری چوبی فرصتی را ایجاد می‌کند تا بتوانید با خانواده و دوستان خود دور هم جمع شوید و در جمعی صمیمانه، از سرو غذاهای خوشمزه لذت ببرید.

اما دکوراسیون میز ناهار خوری واقعا آسان نیست. در این مقاله چند ترفند اساسی برای فراهم کردن یک میز ناهار خوری عالی برای مهمانان شما ترتیب دادیم. فرقی نمی‌کند که شما برای یک مهمانی یا صرفا شام برنامه‌ریزی می‌کنید، این نکات مطمئنا به شما کمک می‌کند بهتر از قبل عمل کنید و در انتخاب میز ناهار خوری موثرتر واقع شوید

اگر عبارت میز ناهار خوری رسمی را جستجو کنید اغلب با تصاویری از فضای غذاخوری رسمی روبرو خواهید شد. اما یک میز ناهارخوری مدرن نباید لزوما احساس رسمی بودن را به شما منتقل کند. فضاهای غذاخوری مدرن با میز و صندلی‌های  چوبی خاص، به اندازه میز غذاخوری‌های رسمی و کلاسیک جذاب هستند و معمولا قابل دسترس‌تر هستند.

 

فرقی نمی‌کند که میز ناهار خوری شما در یک اتاق مستقل باشد یا در فضای باز یا قسمتی از خانه یا آشپزخانه قرار بگیرد، مهم آن است که فضایی که در نظر می‌گیرید به اندازه کافی، کاربردی و زیبا و دنج باشد. شما با استفاده از میز ناهار خوری از مهمانان خود برای صرف ناهار یا شام یا میان‌وعده پذیرایی می‌کنید.

ارتفاع مهم‌ترین عنصر برای راحتی شما هنگام سرو غذا است. صندلی غذاخوری و ارتفاع میز را قبل از خرید، حتما باید با هم بررسی کنید. میزهای قدیمی می‌توانند با صندلی‌ کانتر چوبی  و مدرن عالی به نظر برسند اما به دلیل اینکه گاهی ارتفاع کم یا زیادی دارند، باعث می‌شوند سرو وعده‌های غذایی روی آن‌ها چندان خوشایند نباشد.

اگر پلان آشپزخانه یا اتاق غذاخوری شما باز است اما چندان بزرگ یا جادار نیست بهتر است میز ناهار خوری گرد انتخاب کنید. میز ناهارخوری مدرن گرد به فضای محدود اتاق یا آشپزخانه شما جلوه زیباتری می‌دهد. یکی از برترین ویژگی‌های این میز این است که گوشه‌ تیزی ندارد و لبه‌های نرم آن رفت و آمد بدون دردسری را برای شما به عنوان میزبان فراهم می‌کند.

میز ناهارخوری چوبی

میز ناهارخوری چوبی فضای گرم و دلپذیری در آشپزخانه شما ایجاد می‌کند. با خرید میز ناهارخوری مدرن چوبی می‌توانید از اتاق غذاخوری یا آشپزخانه خود بیشتر لذت ببرید. رنگ‌ میز ناهار خوری شما و بافت‌ آن و میزان درخشان یا مات بودنش به شما برای ایجاد فضای هنرمندانه‌ کمک می‌کند.

اتاق‌های ناهارخوری معمولا کنار اتاق نشیمن یا آشپزخانه قرار دارند. بنابراین باید برای دکوراسیون مطلوب این فضاها با دقت بیشتری تصمیم بگیرید. برای میز ناهار خوری خود صندلی‌های مناسب انتخاب کنید. اگر سبک کلی منزل شما مدرن است خرید میز ناهارخوری مدرن باید الویت اصلی شما باشد اما اگر سبک دکوراسیون منزل شما سنتی یا کلاسیک است، میز ناهارخوری کلاسیک و صندلی‌های جذاب و متناسب با آن بهترین انتخاب هستند و به این ترتیب اتاق ناهارخوری جذابی خواهید داشت.

میز ناهارخوری چوبی

میز ناهار خوری با اندازه مناسب بخرید

اگر در تصور کردن اندازه یک میز ناهار خوری مشکل دارید، از روتختی سرویس خواب چوبی تا شده برای این کار استفاده کنید. به این صورت که آن را روی زمین در فضای غذاخوری خود قرار دهید تا بتوانید به راحتی فضای قرارگیری میز ناهار خوری را تصور کنید. به این ترتیب از مناسب بودن اندازه میزتان در فضای آشپزخانه یا اتاق اطمینان حاصل خواهید کرد.

به طور خلاصه میزهای گرد با برخی مزایای واضح، گزینه‌ای زیباتر هستند. آن‌ها برای تعداد افراد کمتری مناسب هستند، اما تنوع زیادی دارند و کمتر برای افراد آزاردهنده هستند. چرا که پایه‌های زیادی ندارند که مانع راه رفتن شوند. میزهای مستطیلی بیشترین استفاده را دارند. از یک طرف آن‌ها برای اتاق‌های ناهارخوری کشیده مناسب هستند و از طرفی دیگر از ظرفیت بالایی برای پذیرایی بهره‌مند هستند. همچنین اگر فضای اتاق غذاخوری یا آشپزخانه شما کم است می‌توانید میز را کنار دیوار قرار دهید.

میز ناهارخوری

میز ناهارخوری گرد بهتر است یا مستطیل؟

مدل و شکل میزناهارخوری باید با توجه به فضای محیط تعیین شود، اما بر طبق یک قائده کلی میز‌های گرد فضای کمتری را نسبت به میز‌های مستطیلی مشابه خود اشغال می‌کنند. پس می‌توان گفت که میز‌های گرد می‌توانند انتخاب مناسب‌تری برای فضا‌های کوچک آپارتمانی باشند؛ البته باید در هنگام انتخاب میز‌های گرد به ۲ نکته زیر توجه کنید:

  • اگر میز ناهارخوری ۸ نفره یا بیشتر مورد نیاز شماست، بهتر است به سراغ میز‌های مستطیلی بروید، چون با افزایش ابعاد میز‌های گرد دسترسی افراد به غذا‌های وسط میز سخت می‌شود و این موضوع پذیرایی را برای شما مشکل خواهد کرد

 

  • در صورتی که فضایی که می‌خواهید میز را در آن قرار دهید به طور خاص مربعی شکل (طول و عرض تقریبا برابر) و یا مستطیلی با طول زیاد (مستطیل دراز) است بهتر است شکل میز شما از شکل فضا تبعت کند، یعنی برای فضای مربعی میز مربعی و برای فضای مستطیلی از میز مستطیلی استفاده کنید.

در صنایع چوبی آنیل میز ناهارخوری چوبی بسیار زیبا و متنوعی تولید شده که شما عزیزان می توانید با توجه به سبک دکوراسیون منزل و چیدمان منزل  خود آنهارا سفارش دهید.

دیدگاهتان را بنویسید