رگولاتورهای نیویورک با شناخت خطرات سیستمیک، بانک Signature را که در دنیای ارزهای دیجیتال معروف شده است، تعطیل کردند.

بانک امضا

Signature Bank، یکی از دو مقصد برتر شرکت‌های ارزهای دیجیتال در ایالات متحده، سومین بانک ایالات متحده شد که در هفته گذشته ورشکست شد. وزارت خزانه داری، فدرال رزرو و شرکت بیمه سپرده فدرال در بیانیه ای مشترک اعلام کردند که مشتریان این بانک می توانند به وجوه خود دسترسی داشته باشند.

بیانیه مشترک استحقاق بانک امضاکننده را بیان می کند خطرات سیستمیک بسته است و مشتریان بانک برای دسترسی به پول خود فراتر از بیمه 250000 دلاری FDIC محافظت می شوند. امضا تقریباً تا 31 دسامبر 2022 88.5 میلیارد دلار او یک سپرده دارد.دپارتمان خدمات مالی نیویورک اکنون شرکت را کنترل می کند.

با بسته شدن Signature Bank، کار برای شرکت های ارزهای دیجیتال دشوار خواهد بود

Signature Bank یکی از بانک های بزرگ ایالات متحده بود که عمدتاً در دنیای ارزهای دیجیتال به شهرت رسید. این شرکت مانند بانک سیلورگیت که چند روز پیش منحل شد، دارای شبکه‌ای است که به شرکت‌های ارز دیجیتال امکان انتقال فوری دلار را می‌دهد. اکنون که این دو بانک از بین رفته اند، تبدیل سریع پول رمزنگاری شده به دلار دشوار است.

صرافی عالی ارزهای دیجیتال کوین بیس او مشتری Signature بود و 240 میلیون دلار سرمایه نقدی در این شرکت داشت. این صرافی اکنون اعلام کرده است که از دیگر شرکای بانکی خود برای تکمیل تراکنش های کاربران کمک خواهد گرفت.

در بیانیه منتشر شده همچنین گفته شده است که مقدمات بازگشت سرمایه های مشتریان بانک سیلیکون ولی فراهم شده است. این بانک هفته گذشته به دلیل دومین شکست بزرگ یک مؤسسه مالی در ایالات متحده تعطیل شد و به طور بالقوه باعث گسترش وحشت سرایت شد.

رگولاتورهای ایالات متحده می گویند مشتریان بانک سیلیکون ولی از امروز می توانند به وجوه غیرقانونی خود دسترسی داشته باشند. اما در این بیانیه تاکید شده است که در غیاب هیچ یک از این بانک ها، درآمدهای مالیاتی برای جبران خسارت مشتریان استفاده نخواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید