آمار فالوورها، فالووینگ‌ها و پست‌های اینستاگرام در نمایه (پروفایل) شما وجود دارد؛ اما بسیاری از کاربران تفاوت تعداد فالوورها و فالووینگ‌ها و نحوه تفسیر این دو را درک نمی‌کنند. اغلب تعداد فالوورها مهم‌تر از تعداد فالووینگ‌ها است و بسیاری از کاربران اینستاگرام بر اساس این اعداد کاربران دیگر را قضاوت می‌کنند. اگر تعداد فالوورهای شما کم است، برای افزایش سریع این تعداد باید اقدام به خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان کنید.

تفاوت فالوور و فالووینگ

ممکن است تعریف این عبارات احمقانه به نظر برسد، اما این مورد برای اغلب کاربران جدید اینستاگرام ضروری است. فالوورها در اینستاگرام کاربرانی هستند که شما را دنبال می‌کنند. این دنبال‌کنندگان می‌توانند پست‌های شما را هم در نمایه و هم در فید خود ببینند. اگر اینستاگرام شما روی خصوصی (Private) تنظیم شده است، این‌ها تنها افرادی هستند که می‌توانند پست‌های شما را ببینند. آن‌ها همچنین می‌توانند استوری‌های اینستاگرام شما را مشاهده کنند و همچنین برای شما پیام ارسال کنند. فالوینگ به لیست کاربرانی که در اینستاگرام دنبال می‌کنید، اشاره دارد. پست‌های این کاربران در فید شما ظاهر می‌شود و در صورت تمایل می‌توانید نمایه آن‌ها را مشاهده کنید. همچنین شما می‌توانید به این کاربران پیام دهید، اما اگر آن‌ها شما را دنبال نکنند، ممکن است قبل از پاسخ دادن نیاز باشد که پیام را تأیید کنند.

اهمیت تعداد فالوور و فالووینگ در اینستاگرام

مقایسه تعداد کاربرانی که شما را دنبال می‌کنند و تعداد کاربرانی که دنبال می‌کنید، اغلب به عنوان نسبت فالوور به فالووینگ نامیده می‌شود. با مقایسه نسبت فالوور به فالووینگ، بسیاری از کاربران در مورد کیفیت اکانت اینستاگرام شما قضاوت می‌کنند. اکانتی که افراد زیادی را فالو می‌کند، اما فالوورهای کمی دارد، به طور کلی یک حساب کاربری با کیفیت پایین در نظر گرفته می‌شود یا حتی ممکن است یک حساب جعلی (فیک) باشد و این اکانت ها برای افزایش اعتبار معمولاً اقدام به خرید فالوور فیک می‌کنند.

اکانتی با نسبت فالوور به فالووینگ طبیعی و متناسب، معمولاً عادی در نظر گرفته می‌شود. کاربرانی که تعداد فالوورهای بیشتری نسبت به فالووینگ دارند، به عنوان اکانت‌های خوب یا حتی عالی در نظر گرفته می‌شوند و این کاربران ممکن است افراد مشهور یا اینفلوئنسر اینستاگرام باشند.

چه زمانی نسبت فالوور به فالویینگ مهم است؟

اگر فقط حساب شخصی خود را اداره می‌کنید، نسبت فالوورها به فالووینگ‌ها چندان ضروری و مهم نیست. بسیاری از کاربران فقط برای اشتراک‌گذاری تصاویر و ویدیوها با دوستان و خانواده و به‌روز بودن در مورد شرایط زندگی یکدیگر در اینستاگرام پست می‌گذارند. در این صورت این کاربران واقعاً نیازی به نگرانی در مورد این نسبت ندارند.

هدف کلی حساب شخصی اینستاگرام این است که فقط با خانواده و دوستان در ارتباط باقی بمانید. بنابراین در بیشتر موارد فالوورهای حساب‌های شخصی شما افرادی هستند که کاملا از آن‌ها شناخت دارید.. با این حال کسب‌وکارها، برندها و اینفلوئنسرهای اینستاگرام تلاش می‌کنند تا نسبت فالوور به فالووینگ مثبت (فالوورهای بیشتری نسبت به فالوووینگ‌هایشان) را حفظ کنند تا حساب خود را تبلیغ کنند و به سایر فالوورها اجازه دهند که ببینند آن‌ها پیج خوبی برای دنبال کردن هستند. اگر نسبت فالوور به فالووینگ‌های شما چندان با یکدیگر تناسب ندارد، پیشنهاد ما به شما خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان از آپگرام است.

آپگرام برترین پلتفرم خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان

آپگرام یکی از برترین و قدیمی‌ترین پلتفرم‌های افزایش و خرید فالوور اینستاگرام است. اگر می‌خواهید اطمینان حاصل کنید که حساب شما از فالوورهای فیک که ممکن است به الگوریتم اینستاگرام هشدار دهند، اجتناب کند، از آپگرام استفاده کنید. این شرکت فقط فالوورهای باکیفیت می‌فروشد که در صورت تمایل می‌توانند حتی از مخاطبان هدف شما باشند.

شرکت‌ها و پیج‌هایی که می‌خواهند جایگاه خود را در اینستاگرام ارتقا دهند، اکنون می‌توانند این کار را به راحتی با آپگرام انجام دهند. در مورد اهداف خود با کارشناسان آپگرام صحبت کنید، برخی از پست‌های خود را به آن‌ها نشان دهید و هشتگ‌هایی را که بیشتر استفاده می‌کنید نیز ذکر کنید تا آن‌ها بتوانند کاربران اینستاگرام باکیفیت بالا را به عنوان فالوور برای شما جذب کنند.

اگر به دنبال خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان و نه خرید فالوور فیک هستید، آپگرام یکی از بهترین و محبوب‌ترین سرویس‌هایی است که می‌توانید، پیدا کنید. اگر به دنبال بهبود نرخ تعامل پروفایل اینستاگرام خود هستید، می‌توانید این کار را با استفاده از بسته‌های فالوور یا لایک‌های آپگرام انجام دهید.

این شرکت بسته‌هایی از فالوورهای طبیعی را می‌فروشد که می‌توانید برای حساب اینستاگرام خود خریداری کنید. به خاطر داشته باشید که شما برای دنبال کردن اکانتتان توسط افراد واقعی پول می‌پردازید، نه ربات‌هایی که ظرف چند هفته پیج شما را آنفالو می‌کنند. یکی از دلایلی که آپگرام یک وب سایت عالی برای خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان است، قیمت آن‌ها است. امروزه پیدا کردن سایتی که نرخ‌های بهتری در بسته‌های فالوور اینستاگرام داشته باشد، مشکل خواهد بود.

همچنین تیم خدمات مشتری آپگرام می‌تواند به شما کمک کند تا بهترین راه برای دستیابی به اهداف رسانه‌های اجتماعی خود را پیدا کنید و حتی در مورد راه‌هایی برای بهبود صفحه و پست‌های خود به شما توصیه‌هایی ارائه می‌کند. اگر می‌خواهید از خرید فالوور فیک خودداری کنید، به جای درستی آمده‌اید. آپگرام یکی از سایت‌هایی است که می‌توانید با خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان احساس امنیت کنید، زیرا تمامی دنبال کنندگان واقعی هستند.

مزایا و امکانات پلتفرم آپگرام

ازجمله مزایا و امکانات پلتفرم آپگرام می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مشاهده لیست کامل سفارشات و تاریخچه تراکنش با گزارش جزئیات آن
 • امکان اعتبارسنجی لینک و شناسه وارد شده قبل از سفارش
 • عدم وجود محدودیت در تعداد برای سفارشات
 • قیمت‌های رقابتی و ارزان‌تر نسبت به سایر رقبا
 • کیف پول نامحدود برای پرداخت‌ها در هر سفارش
 • امکان ساخت یک وب سایت سفارشی و مستقل برای هر نماینده
 • ارائه وب سرویس Api به تمامی خریداران
 • سرعت بالا و رابط کاربری آسان برای همه افراد
 • تمامی سرویس‌های آپگرام شامل چندین نوع سرور و با کیفیت‌های مختلف است.
 • ارسال کلیه سفارشات به صورت کاملا اتوماتیک و خودکار پس از پرداخت
 • ارائه پشتیبانی 24 ساعته از طریق تیکت و تلگرام
 • کسب درآمد از طریق زیرمجموعه‌گیری
 • تضمین عدم ریزش فالوورهای خریداری شده
 • ارائه سرویس تست رایگان به تمامی افراد

ورود به پنل نمایندگی آپگرام

https://apgram.ir/panel

دیدگاهتان را بنویسید