یکی از مهم ترین دغدغه های کاربران اینستاگرام، خرید فالوور بدون ریزش است. رقابت پیج ها در اینستاگرام به اوج خود رسیده و خرید فالوور، می تواند بهترین ایده برای پیشرفت و پیشی گرفتن از رقبا باشد. زمانی با خرید فالوور اینستاگرام می توانید به موفقیت برسید که از خرید فالوور بدون ریزش و باکیفیت استفاده کنید. در چنین حالتی، تنها خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش است که می تواند پاسخگو اهداف شما باشد. شما با خرید فالوور واقعی اینستا می توانید سرعت پیشرفت خود را افزایش دهید. اما خرید فالوور بدون ریزش چگونه امکان پذیر است؟ در ادامه به پاسخ این سوال به صورت مفصل می پردازیم.

چرا ریزش فالوور اینستاگرام اتفاق می افتد؟

تمام کاربران پس از خرید فالوور اینستاگرام انتظار افزایش بازدید پست و نرخ تعامل خود را دارند؛ اما چرا پیج ها بعد از خرید فالوور اینستاگرام با ریزش فالوور مواجه می شوند؟ ریزش فالوور به چه معناست؟ برای این که ماهیت  خرید فالوور بدون ریزش را درک کنید، اجازه دهید به ذکر مثال بپردازیم. فرض کنید اقدام به خرید 10 هزار فالوور اینستاگرام کرده اید و پس از گذشت مدتی، با تعداد تنها هزار فالوور در پیج خود رو به رو می شوید. چنین اتفاقی را ریزش فالوور می گویند.

خرید فالوور بدون ریزش

در واقع به از بین رفتن فالوور خریداری شده طی بازه های زمانی نامشخص، ریزش فالوور گفته می شود. دقت داشته باشید که ریزش فالوور اینستاگرام، به صورت یکباره اتفاق نمی افتد؛ بلکه در طی بازه های زمانی مختلف درصدی از فالوور ها از بین می روند. به طور مثال هر هفته، 20 درصد از فالوور هایی که خریداری کرده اید از دست می روند. طبیعتا چنین اتفاقی، می تواند آسیب بسیار زیادی به پیج اینستاگرام وارد کند.

همان طور که فالوور اینستاگرام را می توانید به آسانی با خرید ساده به دست آورید، ممکن است به همان آسانی و سرعت هم آنها را از دست بدهید؛ لذا باید در خرید فالوور بدون ریزش دقت زیادی داشته باشید. برای این کار می توانید از روش خرید فالوور واقعی ایرانی بدون ریزش استفاده کنید. در ادامه بیشتر به این موضوع می پردازیم.

خرید فالوور بدون ریزش امکان پذیر است؟

قطعا تمام کاربران اینستاگرام تمایل دارند بعد از خرید فالوور، بهترین بازخورد را دریافت کنند؛ همچنین ریزش فالوور، آسیب های جبران ناپذیری به پیج شما وارد می کند. در نتیجه می خواهیم به مواردی بپردازیم که امکان خرید  فالوور بدون ریزش را به وجود می آورد. در واقع در وب سایت و برنامه های زیادی خرید فالوور واقعی اینستا پیشنهاد شده است؛ اما آیا همه آن ها واقعی هستند و می توان اطمینان کرد؟ قطعا این گونه نیست. مواردی وجود دارد که شما می توانید با در نظر گرفتن آنها خرید فالوور بدون ریزش را با اطمینان و تضمین کیفیت انجام دهید.

تشخیص فالوور فیک از فالوور واقعی

اگر می خواهید اقدام به خرید فالوور بدون ریزش اینستاگرام کنید، اولین چیزی را که باید در نظر بگیرید شناسایی فالوورهای فیک و استفاده نکردن از این روش است. در واقع اصلی ترین دلیل ریزش فالوور، خرید فالوور فیک اینستاگرام است. برای تشخیص فالوور های فیک پیج، به پروفایل آن ها مراجعه کنید. در صورتی که عکس پروفایل، محتوا و نام حقیقی وجود نداشت، مطمئن باشید فیک هستند.

همچنین برای تشخیص فالوور فیک، می توانید آنالیز اینسایت پیج خود را بررسی کنید. طبیعتا فالوور های فیک هیچ تاثیر مثبتی بر آمار پست های شما نمی گذارند. همین مورد نیز باعث می شود با ریزش فالوور مواجه شوید. ما برای جلوگیری از ریزش فالوور به شما خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارزان را پیشنهاد می کنیم. شما می توانید به راحتی از سایت مای ممبر خرید فالوور ایرانی بدون ریزش داشته باشید و شاهد رشد پیج خود باشید.

خرید فالوور بدون ریزش

انتخاب سایت مطمئن برای خرید فالوور بدون ریزش

سایت های زیادی هستند که امکان خرید فالوور واقعی فعال ایرانی ارائه می کنند؛ اما متاسفانه برخی از آن ها با وعده فروش فالوور واقعی، خدمات بی کیفیت و غیر واقعی ارائه می دهند. دومین موردی که در خرید فالوور بدون ریزش تاثیر گذار است، انتخاب وب سایت خرید فالوور بدون ریزش است. برای انتخاب سایت مطمئن جهت خرید فالوور واقعی اینستاگرام باید به اعتبار و سابقه آن دقت کنید. همچنین می توانید نظرات کاربران  وب سایت را بخوانید و بررسی کنید. برای این منظور ما به شما خرید فالوور واقعی فعال ایرانی سایت مای ممبر را پیشنهاد می کنیم. این سایت مدت زیادی است که در زمینه ارائه خدمات واقعی اینستاگرام فعالیت دارد و می توانید با اطمینان کامل خرید انجام دهید.

تولید محتوا جذاب و باکیفیت در اینستاگرام

بسیاری از کاربران اینستاگرام پس از خرید فالوور ایرانی ارزان نسبت به انجام فعالیت و تولید محتوا بی تفاوت عمل می کنند؛ آن ها فکر می کنند که تمام مسیر را آمدند و موفق شده اند؛ اما این درست نیست و تازه همه چیز شروع می شود. به جرات می توان گفت که حتی اگر اقدام به خرید فالوور واقعی فعالی ایرانی بدون ریزش کنید ولی تولید محتوا انجام ندهید، خرید فالوور بدون ریزش کمکی به شما نمی کند و ریزش پیدا می کند.

اما این نوع ریزش فالوور، کاملا متفاوت با توصیفی است که ما داشتیم؛ در واقع این نوع ریزش به دلیل کیفیت فالوور خریداری شده نیست؛ بلکه به دلیل کیفیت نادرست فعالیت ادمین پیج اینستاگرام است. لذا دقت داشته باشید خرید فالوور بدون ریزش را از هر وب سایتی انجام دادید، پس از آن حتما تولید محتوا کنید. طبیعتا فالوور واقعی که نیازش برطرف نشود، شما را آنفالو می کند و به همین ترتیب، تمام فالوور های خود را از دست می دهید.

تبلیغات بهینه و برنامه ریزی شده در پیج

برخی از پیج های اینستاگرام را اگر نگاه کنید، به طور مداوم محتوای تبلیغاتی منتشر می کنند؛ طبیعتا فالوور های واقعی اینستاگرام از این محتوا با گذشت زمان آزرده می شوند و آنفالو می کنند. دلیل این نوع ریزش فالوور اینستاگرام هم دقیقا مانند دلیل مورد قبلی است. در نتیجه توجه داشته باشید که  پس از خرید فالوور ایرانی تضمینی حتما تعداد تبلیغ های بهینه و کم منتشر کنید اما باکیفیت. مخاطب واقعی منتظر انتشار محتوای ارزشمند و مرتبط از سوی شما است؛اگر ضعف محتوایی در پیج ببیند، با برطرف نشدن نیاز در نهایت شما را آنفالو می کند.

تولید محتوا مرتبط با حوزه فعالیت اینستاگرام

تا به این جای کار فهمیدیم تولید محتوا و تعداد تبلیغ بهینه، راهی است که شما بتوانید خرید فالوور بدون ریزش انجام دهید؛ اما دقت داشته باشید که تولید محتوا حتما مرتبط با موضوع پیج باشد. اگر اقدام به خرید فالوور ایرانی تضمینی کنید اما فالوور ها محتوای غیر مرتبط ببینند، طبیعتا شما را آنفالو می کنند. لذا دلیل این نوع ریزش فالوور هم مانند دو مورد قبلی است.

خرید فالوور ایرانی اینستاگرام ارزان

جدا از بحث کیفیت و خرید فالوور بدون ریزش بسیاری از کاربران، تعرفه خرید فالوور را اولویت قرار می دهند. خرید فالوور ارزان امکان پذیر است؛ اما باید دقت داشته باشید که حساسیت بر روی قیمت خرید، باعث خرید خدمات بی کیفیت نشود. طبیعتا خدمات اینستاگرام هر چه از کیفیت پایین تری برخوردار باشند قیمت کمتری دارد اگرچه این لزوما برای همه فالوورها صادق نیست.

خرید فالوور بدون ریزش

اما این مورد درباره خدماتی که وب سایت مای ممبر ارائه می دهد، صدق نمی کند.  مای ممبر بهترین سایت خرید فالوور بدون ریزش تمامی خدمات با کیفیت و واقعی خود را با بهینه ترین و ارزان ترین قیمت ارائه می دهد. قیمت خرید هر نوع فالوور اینستاگرام، به تعداد آن بر می گردد. طبیعتا قیمت خرید 10 هزار فالوور، یا قیمت خرید تعداد 5 هزار تا قابل مقایسه نیست. باز هم تاکید داریم برای خرید فالوور بدون ریزش تمرکز خود را روی خرید خدمات واقعی و با کیفیت اینستاگرام بگذارید.

خرید فالوور واقعی لایک زن اینستاگرام

پیجی که بخواهد خود را با خرید خدمات اینستاگرام رشد دهد، طبیعتا در کنار خرید فالوور بدون ریزش نیاز دارد تا خرید خدماتی نظیر لایک و ویو را هم انجام دهد؛ این گونه هزینه زیادی هنگام خرید باید پرداخت شود. به همین دلیل ما به شما خرید فالوور واقعی لایک زن را پیشنهاد می کنیم. در این روش دیگر نیاز نیست خرید فالوور و خرید لایک را در کنار هم انجام دهید. طبیعتا چنانچه خرید فالوور واقعی انجام شود، بر روی تعداد لایک پست های شما تاثیر مثبتی نیز می گذارد.

فالوور های واقعی در پیج شما فعال هستند و با مشاهده پست ها علاوه بر افزایش لایک، بر افزایش ویو و حتی کامنت هم تاثیر می گذارند. این گونه دیگر لازم نیست نگرانی همگام سازی آمار پستهای اینستاگرام را با تعداد فالوور خود داشته باشید. همچنین خرید فالوور بدون ریزش را انجام داده اید و دیگر خطری شما را تهدید نمی کند.

انواع فالوور بدون ریزش در اینستاگرام

قطعا برای خرید فالوور بدون ریزش دیگر می دانید که سراغ فالوور فیک نباید بروید؛ همچنین فالوور واقعی دومین نوع از فالوور بود که علاوه بر افزایش تعداد فالوور، بر روی تعداد لایک و ویو هم تاثیر مستقیم دارد. اما در کنار این دو نوع فالوور، برای خرید فالوور واقعی اینستا شما با انواع دیگری رو به رو هستید. در ادامه به معرفی آن ها می پردازیم.

خرید فالوور بدون ریزش

فالوور غیر فعال در اینستاگرام

فالوور های غیر فعال از نظر ماهیتی که دارند، بسیار مشابه فالوور های فیک هستند. فالوور های فیک همان طور که گفتیم داری تصویر پروفایل نیستند و نام کاربری عجیبی دارند؛ اما فالوور های غیر فعال هم دارای تصویر و هم نام درست هستند؛ در واقع پیج واقعی اقدام به فالو شما کرده است. اما موردی که در این بین وجود دارد، غیر فعال بودن این نوع فالوور است.  در واقع این نوع فالوور، در پیج شما مانند فالوور های فیک، هیچ فعالیتی ندارد. اگر قصد خرید فالوور بدون ریزش را دارید، ما خرید فالوور غیر فعال را به شما پیشنهاد نمی کنیم.

فالوور خارجی، فالوور واقعی و فعال

همان طور که می توانید خرید فالوور ایرانی فعال و ارزان اینستاگرام را انجام دهید، می توانید سراغ خرید فالوور خارجی هم بروید. این نوع فالوور همان طور که از نامش هم پیدا است، دارای ملیت خارجی و غیر ایرانی می باشد. اگر دارای پیجی هستید که تولید محتوای انگلیسی را در کنار فارسی انجام می دهید و خدمات خود را به کشور های دیگر هم ارائه می دهید، ما این نوع فالوور را به شما پیشنهاد می کنیم. در وب سایت مای ممبر علاوه بر خرید فالوور ایرانی ارزان می توانید، خرید فالوور خارجی را هم انجام دهید. همچنین این نوع فالوور ها واقعی هستند و در نوع خرید فالوور بدون ریزش محسوب می شوند.

سخن نهایی درباره خرید فالوور بدون ریزش

در بین تمامی نکاتی که برای خرید فالوور بدون ریزش ذکر کردیم، نوع فالوور اصلی ترین عامل تاثیر گذار است؛ لذا به آن در هنگام خرید فالوور برای اینستاگرام دقت زیادی را به خرج دهید. وب سایت مای ممبر به شما برای خرید فالوور واقعی فعال ایرانی بدون ریزش کمک می کند. از پیشرفت و رشد پیج خود منصرف و ناامید نشوید.

دیدگاهتان را بنویسید