طی 24 ساعت گذشته، قیمت بیت کوین، سلطان ارزهای دیجیتال، با رشد 11.3 درصدی وارد کانال 24000 دلاری شد.

قیمت بیت کوین به 25000 دلار رسید که بیش از 11 درصد افزایش یافت

داده های Coin Market Cap این را در 24 ساعت گذشته نشان می دهد قیمت بیت کوینپادشاه ارزهای دیجیتال با رشد 11.3 درصدی وارد کانال 24000 دلاری شد و در برخی صرافی ها از جمله بایننس تا 24900 دلار معامله شد.

در حالی که قیمت ارزهای دیجیتال با حرکت مثبت و رو به رشد طی 24 ساعت گذشته، قیمت طلا در بازارهای جهانی به پایین ترین سطح خود در بیش از یک ماه گذشته رسید.

همزمان با افزایش قیمت بیت کوین، سایر ارزهای رمزپایه سبز پوشانده شدند تا اینکه اتریوم با رشدی حدود 9 درصد در 24 ساعت با قیمت بیش از 1600 دلار معامله شد.

کاهش قیمت طلا همزمان با افزایش قیمت بیت کوین است

برخی از تحلیلگران بازار بر این باورند که انتشار گزارش هایی در مورد اقتصاد آمریکا به ویژه در بخش خرده فروشی در چند روز گذشته ظاهراً تغییراتی را در بازارهای مالی ایجاد کرده است. تا جایی که قیمت محبوب ترین ارز رمزنگاری شده در بازار در 24 ساعت گذشته 25 هزار تومان افزایش یافت و شاهد رشد بیش از 11 درصدی بود.

این در حالی است که قیمت طلا در بازارهای جهانی روز گذشته حدود یک درصد کاهش یافت و به 1835 دلار رسید که در واقع کمترین قیمت در بیش از یک ماه گذشته است. با انتشار داده های خرده فروشی ایالات متحده در ماه ژانویه و تغییرات آن، به نظر می رسد که بر بازارهای مالی تأثیر گذاشته است.

بیت کوین در حال حاضر بر اساس داده های Coin Market Cap در کانال 23000 دلار معامله می شود و باید دید نوسانات قیمت به کدام سمت خواهد رفت.

منبع: ezupdate.ir

دیدگاهتان را بنویسید