امروز ما مشتاقیم که ایرینا نووسلسکی را به عنوان مدیر اجرایی و عضو هیئت مدیره Hootsuite معرفی کنیم. ما از او خواستیم نظرات خود را در مورد دلیل پیوستن خود به تیم به اشتراک بگذارد:

وقتی جنگ در کشور من در اوکراین در سال گذشته شروع شد، مانند همه افراد، برای به‌روزرسانی‌های هم‌زمان به پلتفرم‌های اجتماعی چسبیده بودم و داستان‌ها و تصاویر افراد تحت تأثیر را جذب می‌کردم. آن لحظه در زمان برای من تأکید کرد که چقدر اجتماعی برای نحوه زندگی، کار و درک جهان ما مهم شده است.

از آنجایی که شبکه اجتماعی در 10 سال گذشته به یک موتور ثابت فرهنگ آنلاین و اتصال تبدیل شده است، همچنین به راهی ضروری برای کسب‌وکارها تبدیل شده است تا نه تنها به مشتریان خود دسترسی پیدا کنند، بلکه در مکالمات دو طرفه با مشتریان خود درگیر شوند که در آن روابط ایجاد می‌شود. این در مورد مردم، فرهنگ، ارتباط، و داستان سرایی است. این قلب رسانه های اجتماعی و قدرت آن است. این به افراد و کسب‌وکارها کمک می‌کند تا با یکدیگر ارتباط برقرار کنند و به یکدیگر کمک کنند، آگاهی را در جایی که لازم است به ارمغان می‌آورد، و مردم را تشویق می‌کند از یکدیگر بیاموزند، داستان‌ها را به اشتراک بگذارند و پیروزی‌ها را جشن بگیرند.

وقتی فرصت صحبت با Hootsuite در مورد نقش مدیر عامل فراهم شد، هیجان زده شدم. مدیریت رسانه های اجتماعی تا حد زیادی یک فرصت در بازار جهانی ۲۸ میلیارد دلاری است که استفاده نشده و رو به رشد است، و Hootsuite در کمک به مشتریان برای گفتن داستان های خود و ارتباط با دیگران بسیار مهم است، و در عین حال بینش های معناداری را برای افرادی که به آن متصل می کند ارائه می دهد. تغییر در این صنعت ثابت است، که تا حدی همان چیزی است که مرا به اینجا کشاند. من در تغییر رشد می کنم. این نقطه عطف در سفر Hootsuite نقطه‌ای است که قبلاً دیده‌ام و به من این فرصت را می‌دهد تا از تجربه تحول‌آفرین خود برای ادامه باز کردن ارزش و نوآوری برای مشتریان در این تجارت رو به رشد استفاده کنم. چیزی که بیش از همه مرا هیجان زده می کند، چشم انداز همکاری با تیم Hootsuite برای ارائه آنچه که مشتریان ما برای پیشبرد کسب و کارشان نیاز دارند، است.

ما فرصتی باورنکردنی داریم تا به صدها هزار سازمان کمک کنیم تا از قدرت رسانه های اجتماعی برای موفقیت در کسب و کار خود استفاده کنند و من از اینکه بخشی از تیم Hootsuite هستم هیجان زده هستم. تیم مفهوم قدرتمندی است و من دیده ام که قدرت کار با هم چه چیزی می تواند به دست آورد. این یک افتخار باورنکردنی است که به این فرهنگی بپیوندید که در شمول، هدف و تمرکز اول بر مشتری است. ما با هم فصل بعدی Hootsuite را خواهیم نوشت.

بیانیه رسمی مطبوعاتی که موقعیت ایرینا نووسلسکی را به عنوان مدیر عامل Hootsuite اعلام می کند را بخوانید.

حالا بخوان

دیدگاهتان را بنویسید