جورج هاتز که قبلا پیشنهاد ماسک برای پیوستن به تسلا را رد کرده بود، موافقت کرده است که به توییتر برای بهبود قابلیت هایش کمک کند.

ایلان ماسک، جورج هاتز

جورج هاتز، هکر معروف آیفون که قبلاً ادعا می‌کرد پیشنهاد شغلی تسلا را رد کرده است، می‌گوید که در یک «آموزش 12 هفته‌ای» در توییتر پذیرفته شده است. او ادعا می کند که طبق صحبتی که با ایلان ماسک داشته است، مشکل عملکرد جستجو و ورود به سیستم پاپ آپ را برطرف می کند که مانع از مرور بدون حساب کاربری در این شبکه اجتماعی می شود.

Hotz ابتدا وارد توییت او از سیاست جدید ایلان ماسک برای سرکوب کارمندان توییتر استقبال کرد. او گفت که چنین رویکردهایی منجر به خلق محصولات شگفت انگیزی می شود و او حاضر است از آن عبور کند 12 هفته همکاری با این شرکت ماسک در پاسخ قبول کرد که با او صحبت کند.

هاتز در ادامه اعلام کرد که کار خود را در توییتر آغاز خواهد کرد و بر تحقیق تمرکز خواهد کرد. قرار است به تغییرات ایجاد کامپوننت جستجوی پیشرفته دسرسی اسان. علاوه بر این، تمرکز جستجو بر روی کلمات دقیق حذف می شود.

Hotz مشکل را با پنجره ورود به سیستم توییتر حل می کند

این مهندس 33 ساله هم آنجاست یک توییت دیگر اعلام کرد که پاپ آپ قفل نشده را که از کاربر می خواهد وارد توییتر شود را حذف می کند. او می‌گوید حتی اگر بتواند پاپ‌آپ را حل کند، باز هم تلاش‌هایش را موفقیت‌آمیز می‌دانست: «این من را به یاد مردی می‌اندازد که در اپل استخدام شد و سرویس Wallet را تغییر داد تا به‌طور خودکار کارت‌های پرواز منقضی شده را حذف کند». او پس از یک هفته شرکت را ترک کرد.

بلومبرگ در گزارشی در سال 2015 ادعا کرد که هاتز برای او کار خواهد کرد تسلا واید اما ماسک مفاد قرارداد را چندین بار تغییر داد و او را از این همکاری کنار کشید. او بعداً در پاسخ به ماسک این عدد جنجالی را نوشت: «من دیگر دنبال کار نیستم». زمانی که Mobileye را نابود کنم به شما خواهم گفت.» Mobileye شرکتی بود که فناوری مورد استفاده در سیستم Autopilot تسلا را تا سال 2016 عرضه کرد.

خبر استخدام جورج هوتز در شرایطی منتشر شد که پیشتر در گزارشی به شما گفته بودیم که ایلان ماسک پس از اخراج چند کارمند دیگر اعلام آمادگی کرده است که کارمندان جدیدی را استخدام کند. این شرکت از زمان تصدی مالک جدید چندین کارمند خود را اخراج یا از دست داده است.

دیدگاهتان را بنویسید