کارمندی که ادعاهای ایلان ماسک در مورد کندی اپلیکیشن شبکه اجتماعی را مطرح کرده بود، از این شرکت اخراج شد.

الون ماسک

توییتر اخیراً کارمندان زیادی را اخراج کرده است، اما به نظر می رسد یکی از تصمیمات اخیر تصمیمی شخصی باشد. ایلان ماسک می گوید کارمندی که به او گفته بود اظهاراتش در مورد اپلیکیشن توییتر دروغ است، از شرکت اخراج شد.

ماجرا از زمانی شروع شد که او وارد ماسک شد توییت این شرکت از کاربران به دلیل کندی پلتفرم در چندین کشور عذرخواهی کرد و گفت به این دلیل است که برنامه آنها به اشتباه بیش از 1000 تماس رویه از راه دور (RPC) را برای بارگیری جدول زمانی اصلی ارسال کرده است. به عبارت دیگر، برنامه باید به سرورهای مختلف درخواست بدهد و منتظر پاسخ آنها باشد.

اریش فراونهوفر در پاسخ به ماسک توییت او نوشت که حدود شش سال است که روی اپلیکیشن اندروید توییتر کار می کند و ادعای ماسک را باور نمی کند. فراونهوفر ادامه می دهد توضیح دادن توییتر در واقع هیچ RPC ندارد. این برنامه در عوض حدود 20 درخواست را در پس‌زمینه هنگام راه‌اندازی ارسال می‌کند.

ماسک پاسخ داد کتاب ها: “این جالب نیست که نمی دانید زمانی که کاربر از برنامه استفاده می کند تا 1200 میکروسرویس فراخوانی می شود.” فراونهوفر بار دیگر ادعای ماسک را رد کرد کتاب ها تعداد این ریزسرویس های خط زمانی خانگی نزدیک به 200 تا 1200 است.

ایلان ماسک کارمند مخالف خود در توییتر را اخراج کرد

مکالمه ایلان ماسک و یکی از کارمندان توییتر

گفتگو در چندین توییت دیگر ادامه یافت، اما در نهایت کاربران در مورد اینکه آیا فرانهوفر باید پاسخ های خود را در یک کانال خصوصی اسلک نگه دارد یا خیر، بحث کردند. در اینجا ماسک به کاربری که گفته بود دیگر نمی‌خواهد فراونهوفر در شرکتش باشد، پاسخ داد. کتاب ها: «اخراج شد».

فراونهوفر در گفتگو با فوربس اظهار داشت که حدود پنج ساعت طول کشید تا توییتر دسترسی کامپیوترش به سرورهای این شرکت را قطع کند، اما هنوز هیچ اطلاعات رسمی در مورد اخراج خود از شرکت دریافت نکرده است. فراونهوفر اکنون در قسمت توضیحات صفحه توییتر خود اعلام کرده که کارمند سابق این شرکت است.

بسیاری از کاربران در واکنش به این اتفاق از ایلان ماسک انتقاد کردند و یکی از آنها «ساشا سولومون» بود که گفته بود مهندس فنی ارشد توییتر است. او از ماسک به دلیل عدم اطلاع از زیرساخت های توییتر انتقاد کرد و ساعاتی بعد ادعا کرد که او نیز اخراج شده است.

در پاسخ به ایلان ماسک، کاربر دیگری در توییت پس از خرید خود اشاره کرد که امیدوار است حتی تندترین منتقدانش نیز در شبکه اجتماعی باقی بمانند و نوشت: «حدس می‌زنم شما امیدوار بودید تندترین منتقدان شما همچنان در توییتر باشند، اما نه در شرکت. البته فراونهوفر اعتراف کرد که نحوه پاسخ او به ماسک «قطعاً احمقانه» بوده است، اما به نظر نمی‌رسد که او از این شلیک خیلی اذیت شده باشد.

دیدگاهتان را بنویسید