بنتلی کانتیننتال GTS از رنگ خاصی استفاده می کند که سازنده آن را مغناطیسی گری می نامد.

بنتلی کانتیننتال GTS

افزایش قدرت خرید مشتریان چینی در سال های گذشته منجر به علاقه شدید آنها به خودروهای لوکس شده است. از این رو برندهای لوکس بریتانیایی مانند رولزرویس و بنتلی در نمایشگاه شانگهای حضور پرشوری داشتند. بنتلی کانتیننتال GTS یکی از مدل هایی بود که در نمایشگاه خودرو شانگهای به نمایش درآمد. رونمایی از این خودرو مصادف با بیستمین سالگرد بنتلی کانتیننتال بود.

بنتلی کانتیننتال GTS از رنگ خاصی استفاده می کند که سازنده آن را مغناطیسی گری می نامد. رینگ های 22 اینچی 10 پره و کالیپرهای ترمز قرمز رنگ از دیگر ویژگی های این خودرو هستند. عبارت Bentley Continental 20th Anniversary نیز روی طاقچه ها حک شده است. همچنین برخی از عناصر طراحی از نسل اول و سوم این خودرو در نسخه ویژه 20th Anniversary قابل مشاهده است.

اولین بنتلی کانتیننتال به شکل فعلی در سال 2003 معرفی شد.این خودرو با سیستم چهار چرخ متحرک و موتور W12 یکی از سریع ترین خودروهای جهان در آن زمان به حساب می آمد. شتاب 0 تا 100 نسل اول این خودرو برابر با 4.7 ثانیه بوده که حتی پس از بیست سال نیز رکوردی دست نیافتنی محسوب می شود.

رونمایی از بنتلی کانتیننتال GTS در نمایشگاه شانگهای تنها بخش کوچکی از جشن های امسال این شرکت بریتانیایی است. این شرکت قصد دارد در هفته های آینده از نسخه های خاص و کلاسیک خودروهای بنتلی در مقر اصلی خود و همچنین در ژنو رونمایی کند. همچنین در جشنواره سرعت گودوود در جولای، این برند بار دیگر بیستمین سالگرد بنتلی کانتیننتال و موتور W12 آن را جشن خواهد گرفت.

Bluebank حامی ویژه دیجیاتو در نمایشگاه بانک زیبای شانگهای است

دیدگاهتان را بنویسید