این فروشگاه اپلیکیشن های مختلفی را برای دارندگان مدل های مختلف آئودی ارائه می کند.

فروش اپلیکیشن راه جدید آئودی برای کسب درآمد با وسایل نقلیه تمام برقی

آئودی قصد دارد تابستان امسال محصولات خود را با یک فروشگاه اپلیکیشن اختصاصی به بازار بیاورید. این فروشگاه اپلیکیشن های بسیار متنوعی را در اختیار دارندگان مدل های مختلف آئودی قرار می دهد و می توانند نرم افزار مورد علاقه خود را به راحتی دانلود و نصب کنند. این فروشگاه انحصاری با همکاری Cariad یکی از اعضای گروه فولکس واگن توسعه یافته است و در نظر گرفته شده است محصولات آئودی را تا حد امکان دیجیتالی کنید او هست.

وجود فروشگاه اختصاصی در سیستم اطلاعات سرگرمی خودرو، نیاز به نگهدارنده تلفن همراه را بی نیاز می کند. این ویژگی امکان پذیر است نصب مستقیم برنامه های کاربردی را برای درایور ارائه می دهد. این فروشگاه از یک واحد سخت افزاری مشابه درایو فلش تغذیه می شود.

فروشگاه اپلیکیشن آئودی

همانطور که آئودی اعلام کرده است، اپلیکیشن های متنوعی در دسته بندی هایی مانند موسیقی، ویدئو، بازی، ناوبری، پارکینگ، شارژ، خدمات شهری، آب و هوا و اخبار در فروشگاه اختصاصی این خودروساز آلمانی منتشر می شود. در ابتدا این فروشگاه دارای اپلیکیشن هایی مانند آمازون موزیک و اسپاتیفای برای نصب خواهد بود اما به تدریج به تعداد آنها اضافه می شود.

آئودی اپ استور و همگام سازی با بازارهای مختلف

نکته جالب این است که آئودی می گوید برنامه های موجود با بازارهای مختلف همگام هستند. به طور دقیق تر، کشورهای مختلف برنامه های کاربردی خود را خواهند داشت. آئودی بر لیست اپلیکیشن های این فروشگاه اختصاصی تاکید دارد طبیعی به روز خواهد شد.

برای نصب برنامه های شخص ثالث، لازم است که خودرو از طریق یک فایل عبور کند سیم کارت اختصاصی برای اتصال به شبکه دیتا در اروپا، مشتریان آئودی می توانند از سیم کارت های Cubic Telecom استفاده کنند. در این شبکه 25 گیگابایت ترافیک به مشترکین هدیه داده می شود.

فروشگاه اپلیکیشن آئودی

با وجود اینکه به یک فروشگاه اختصاصی مجهز شده است، محصولات آئودی هنوز از این برند هستند Android Auto و Apple CarPlay این فروشگاه در خرداد ماه و ابتدا با چند مدل مجهز به سیستم MIB 3 عرضه می شود که آئودی A3، A4/A5، Q5، A6/A7 و مدل های پرچمدار A8، Q8 E-Tron و E-Tron GT برخی از این موارد هستند. مدل ها. مدل های بیشتر به تدریج اضافه خواهد شد. لازم به ذکر است که مدل های قدیمی از برنامه های شخص ثالث پشتیبانی نمی کنند.

دیدگاهتان را بنویسید