ایده های کانال یوتیوب بدون چهره
1. آموزش DIY

2. نقد و بررسی بازی های ویدیویی

3. بررسی فناوری

4. کانال های تصویرسازی/انیمیشن

5. کانال های پادکست

6. کانال های مدیتیشن

7. کانال های انگیزشی

8. کانال های موسیقی

9. کانال های خبری

10. فیلم های تور

11. کانال تدریس خصوصی

12. کانال 3D/360

13. کانال های ASMR

14. کانال های باغبانی

آیا می خواهید یک کانال YouTube راه اندازی کنید اما نمی خواهید چهره خود را نشان دهید؟ شاید شما علاقه ای به معروف شدن ندارید یا جلوی دوربین عصبی می شوید. اما، شما می‌دانید که YouTube چقدر می‌تواند سودآور باشد و می‌خواهید وارد عمل شوید.

اگر این شما هستید، نگران نباشید. بسیاری از ایده های عالی کانال یوتیوب نیازی به نشان دادن چهره خود ندارند! بیایید بهترین ایده‌های کانال YouTube بدون چهره را بررسی کنیم که به شما امکان می‌دهد بدون اینکه یک چهره عمومی باشید، خود را بیان کنید.

بدست بیاور بسته رایگان 5 الگوی بنر قابل تنظیم YouTube اکنون. در زمان صرفه جویی کنید و حرفه ای به نظر برسید و در عین حال برند خود را به سبک تبلیغ کنید.

14 ایده کانال یوتیوب بدون چهره

یوتیوب دومین وب سایت پربازدید در جهان است و کاربران به طور متوسط ​​19 دقیقه در روز را در این پلتفرم سپری می کنند. برای کسانی که ویدیوهای قانع کننده ایجاد می کنند باید پول درآورد. اما، همه نمی خواهند یک سلبریتی باشند.

در اینجا 14 مورد از بهترین ایده های کانال یوتیوب بدون نشان دادن چهره شما آورده شده است.

1. آموزش DIY


کانال 5 دقیقه ای دکور یوتیوب که 9 میلیون مشترک را نشان می دهد

منبع: دکور 5 دقیقه ای

آموزش‌های DIY برخی از محبوب‌ترین کانال‌های یوتیوب را تشکیل می‌دهند – با تعداد مشترکین برخی از محبوب‌ترین افراد DIY که تعداد مشترکین خود را از ۹ میلیون به بالا می‌بالند.

می توانید فیلم های آموزشی در مورد هر چیزی از هنر و صنایع دستی گرفته تا لوله کشی، الکترونیک یا آشپزی بسازید. یا، مهارت‌های خود را با ساخت فیلم‌ها نشان دهید یا به بینندگان آموزش دهید که چگونه دستور پخت مورد علاقه‌تان را درست کنند.

نکته مهم در مورد این آموزش ها این است که شما هرگز مجبور نیستید چهره خود را نشان دهید. بسیاری از ویدیوها به سادگی دست ها یا سایر قسمت های بدن فردی را که این آموزش را ایجاد می کند نشان می دهد. همچنین می توانید از شخص دیگری بخواهید این آموزش را برای شما انجام دهد. یا از انیمیشن‌ها و گرافیک‌ها برای کمک به بینندگان برای درک آنچه به آنها یاد می‌دهید استفاده کنید.

2. نقد و بررسی بازی های ویدیویی


پیش‌بینی بازی‌های ویدیویی بدون چهره برای مرزهای صوتی

منبع: زمین بازی کوچک گیمر

آیا شما علاقه زیادی به بازی دارید؟ پس چرا کانال یوتیوب خود را برای بررسی بازی‌ها و به اشتراک گذاشتن نتایج با جهان راه‌اندازی نمی‌کنید؟

این نوع کانال ها نیازی به نمایش چهره ندارند، زیرا بینندگان معمولاً علاقه بیشتری به دیدن بازی در حال انجام دارند. اما، حتی به عنوان یک کانال یوتیوب بدون چهره، آنها همچنان سرگرمی های زیادی را برای طرفداران بازی های ویدیویی فراهم می کنند.

هنگام ایجاد کانال خود، در ژانرهای خاصی از بازی ها مانند نقش آفرینی، ورزش و ماجراجویی تخصص داشته باشید. ایجاد یک مخاطب خاص از علاقه مندان به بازی به شما کمک می کند تا مشترکین و بینندگان بیشتری به دست آورید، که می تواند به درآمد بالاتری تبدیل شود.

3. بررسی فناوری


ویدیوی بررسی فناوری منطقه فناوری که پیستون تعادل را نشان می دهد

منبع: منطقه فنی

اگر راه خود را در مورد فناوری و ابزارها می شناسید، سعی کنید یک کانال فناوری راه اندازی کنید. از لپ‌تاپ‌ها و کنسول‌های بازی گرفته تا تلفن‌ها و دوربین‌ها، می‌توانید جدیدترین گجت‌ها را مرور کنید و در مورد آنچه ارزش خرید دارد راهنمایی کنید.

این نوع کانال‌های YouTube به بینندگان نشان می‌دهند که محصولات مختلف چگونه کار می‌کنند و چگونه می‌توانند استفاده از آنها را به حداکثر برسانند. این نه تنها فرصتی را برای شما فراهم می کند تا با فناوری جدید به روز بمانید، بلکه بینندگانی را که برای خرید آگاهانه نیاز دارند، بینش می دهد.

کانال‌های بررسی فنی با استفاده از صداگذاری برای بحث در مورد محصولات به راحتی می‌توانند بی‌چهره باشند. یا، اگر نمی‌توانید برخی از خود را در دوربین نشان دهید، می‌توانید فقط با استفاده از دستان خود دموها و نظرات خود را ارائه دهید.

4. کانال های تصویرسازی/انیمیشن


کانال یوتیوب تصویر angrymikko که روند تولید مثل کشیدن یک خانه را نشان می دهد

منبع: آنگریمیککو

برای کسانی که به هنر علاقه دارند، طراحی، تصویرسازی و انیمیشن کانال های یوتیوب یک انتخاب عالی است. این می تواند از ساخت مجموعه ای از انیمیشن های کوتاه تا ایجاد تصاویر آموزشی باشد.

بهترین بخش این است که بینندگان برای درک زیبایی هنر شما نیازی به دیدن چهره شما ندارند. تنها چیزی که نیاز دارید یک جفت دست، ظروف طراحی و یک چشم برای جزئیات است.

5. کانال های پادکست

پادکست ها به طور فزاینده ای محبوب می شوند و پیش بینی ها حاکی از آن است که در سال 2023 بیش از 160 میلیون نفر خواهد بود. بنابراین، راه اندازی کانال یوتیوب خود برای پادکست می تواند راهی عالی برای دستیابی به بینندگان بالقوه باشد.

شما باید صدا را ضبط کنید، موسیقی مناسب را تهیه کنید، و شاید چند انیمیشن سرگرم کننده اضافه کنید – زیرا YouTube یک پلت فرم در اصل بصری است – اما جدای از آن، می توانید آن را بدون چهره نگه دارید.

این ایده کانال یوتیوب بدون چهره از پادکست حواس‌پرتی را بررسی کنید، که از شخصیت‌های متحرک ساده به جای چهره‌های میزبان استفاده می‌کند.

6. کانال های مدیتیشن


ویدئوی مدیتیشن روح شفابخش که بالای کوه سبز ابری را نشان می دهد

منبع: روح شفابخش

مدیتیشن، تمرکز حواس و آرامش در سال‌های اخیر به طور فزاینده‌ای محبوب شده‌اند، و کانال‌های یوتیوب که در مورد این موضوعات بحث می‌کنند راهی عالی برای اشتراک‌گذاری محتوا بدون نشان دادن چهره شما هستند.

می توانید ویدیوهایی در مورد مراقبه های هدایت شده، تمرینات یوگا، تکنیک های تنفس و موارد دیگر ایجاد کنید. انیمیشن‌های سفارشی، صحنه‌هایی از طبیعت، یا گردآوری فیلم‌های استوک برای تصاویر بصری را امتحان کنید.


بدست بیاور بسته رایگان 5 الگوی بنر قابل تنظیم YouTube اکنون. در زمان صرفه جویی کنید و حرفه ای به نظر برسید و در عین حال برند خود را به سبک تبلیغ کنید.

اکنون قالب ها را دریافت کنید!

7. کانال های انگیزشی


ویدیوی انگیزشی که کوبی برایانت دریبل توپ را با کلمات فداکاری نشان می دهد

منبع: انگیزه

سلام، متوجه شدیم، گاهی اوقات شما نیاز به کمی فشار و یادآوری پتانسیل خود دارید. کانال‌های یوتیوب با تمرکز بر انگیزه و رشد شخصی برای کسانی که به دنبال بازاریابی ایده‌های خود بدون نشان دادن چهره خود هستند، عالی هستند.

ویدیوهای انگیزشی الهام‌بخش ایجاد کنید، نقل قول‌ها یا پادکست‌هایی را با داستان‌های موفقیت پست کنید، نکات و توصیه‌هایی در مورد ایجاد اعتماد به نفس ارائه دهید و موارد دیگر. ویدیوهایی که دارای انیمیشن‌ها یا گرافیک‌های ساده هستند به بینندگان در حین تماشا کمک می‌کنند.

8. کانال های موسیقی


کانال یوتیوب بی چهره دختر لوفی

منبع: دختر لوفی

اگر از نظر موسیقی استعداد دارید، یک کانال یوتیوب بدون چهره راه اندازی کنید که شامل موسیقی یا کاور آهنگ های محبوب شما باشد.

برای جلوگیری از قرار گرفتن در مقابل دوربین، از تنظیمات کارائوکه استفاده کنید یا از شخص دیگری بخواهید هنگام نواختن یک ساز، دستان شما را ضبط کند. سایر نکات برای بی چهره ماندن شامل پوشیدن ماسک یا لباس مبدل برای پنهان کردن هویت واقعی شماست. یا، ایجاد یک خود مجازی متحرک مانند گروه ناشناس معروف Gorillaz.

9. کانال های خبری


کانال خبری انیمیشن گزارش پایان خاکستر کچوم و پیکاچو

منبع: Vailskibum

دوست داشته باشید یا نه، بسیاری از مردم اخبار خود را از یوتیوب دریافت می کنند. پس چرا یک کانال یوتیوب با پوشش خبری، شایعات افراد مشهور، اخبار صنعت یا سایر رویدادهای جاری راه اندازی نکنید؟

اگر از صداگذاری یا روایت خارج از صفحه استفاده می کنید، لازم نیست در دوربین ظاهر شوید. همچنین می توانید برای ارائه محتوا به مهمانان، مجریان و شخصیت های انیمیشن اعتماد کنید. و از آنجایی که اخبار بسیار قابل اشتراک‌گذاری هستند، کانال YouTube شما در کمترین زمان خود را تبلیغ می‌کند.

10. فیلم های تور


ویدئوی یوتیوب راهنما معماری از پروژه محلی

منبع: پروژه محلی

یکی از بهترین چیزهای اینترنت این است که به شما امکان می دهد بدون ترک خانه به مکان هایی بروید. پس چرا یک کانال یوتیوب راه‌اندازی نمی‌کنید که تورهای مجازی از مکان‌های سراسر جهان را بدون نمایش چهره‌تان ارائه می‌دهد؟

می‌توانید از عکس‌ها، صداها و کلیپ‌های ویدیویی برای ایجاد تجربه‌ای فراگیر برای بینندگان، از موزه‌ها و شهرهای باستانی گرفته تا مناطق حفاظت شده طبیعی و پارک‌های موضوعی استفاده کنید.

حتی گشت‌های پیاده‌روی در خانه‌های لوکس نیز می‌تواند محبوب باشد، زیرا مردم می‌توانند تصور کنند که اقامت در چنین مکان فوق‌العاده‌ای چگونه خواهد بود. تنها چیزی که نیاز دارید چند تصویر زیبا است تا ایده کانال یوتیوب بی چهره را از روی زمین بسازید.

11. کانال تدریس خصوصی


آموزش جبر روی تخته سیاه مجازی در ویدیوی یوتیوب

منبع: مدرس شیمی آلی

یادگیری آنلاین به طور گسترده ای محبوب شده است و بسیاری از مردم برای کمک در موضوعات مختلف به کانال های یوتیوب مراجعه می کنند. می‌توانید یک کانال یوتیوب با ارائه خدمات آموزشی راه‌اندازی کنید، بدون اینکه چهره خود را نشان دهید یا هویت خود را فاش کنید.

از تصاویر بصری مانند اینفوگرافیک ها، نمودارها و نمودارها برای توضیح مفاهیم، ​​به ویژه مفاهیم مربوط به ریاضی یا دستور زبان انگلیسی استفاده کنید. یا، ویدیوهایی ایجاد کنید که توصیه‌ها و آموزش‌های آمادگی آزمون را برای موضوعات مختلف از مقطع دبیرستان تا دانشگاه ارائه می‌کنند.

از نظر درآمدزایی، می‌توانید خدمات تدریس خصوصی ارائه دهید یا یک طرح اشتراک ایجاد کنید که در آن بینندگان برای دسترسی به محتوا هزینه ماهانه پرداخت کنند. همچنین می توانید با سایر کانال های یوتیوب مرتبط با آموزش همکاری کنید و محتوای یکدیگر را تبلیغ کنید.

12. کانال 3D/360


صحنه های سه بعدی از آواتار در ویدیوی یوتیوب نشان داده شده است

منبع: ویدیوهای 3D VR 360

آیا تا به حال به این فکر کرده اید که سوار شدن بر بلندترین ترن هوایی جهان چه حسی دارد؟ یا شاید با دلفین ها در فلوریدا شنا کنید؟ اکنون می‌توانید این کار و کارهای بیشتری را با کانال‌های YouTube 3D/360 انجام دهید.

اینجا نیازی به چهره نیست! این ایده کانال یوتیوب نیاز به یک دوربین 360 درجه برای گرفتن فیلم های نفس گیر از همه زوایا دارد. از آنجا، ویدیوهای خود را در YouTube آپلود کنید و به مشترکین خود اجازه دهید دنیایی را که ایجاد کرده‌اید کشف کنند.

13. کانال های ASMR

ASMR مخفف Autonomous Sensory Meridian Response است و روز به روز در یوتیوب محبوبیت بیشتری پیدا می کند. ASMR حول صداهای خاصی می چرخد ​​که احساس گزگز شادی و رضایت را ایجاد می کند. این تکنیک شامل روش‌های مختلفی مانند ضربه زدن به میکروفون، زمزمه کردن، خراشیدن و غیره است.

ویدیوهای ASMR نیازی به نمایش چهره خود ندارند، بنابراین اگر می‌خواهید ناشناس بمانید، یک ایده عالی برای کانال یوتیوب هستند. شما به یک میکروفون عالی نیاز دارید که بتواند صداها را به وضوح دریافت کند، اما به غیر از این، همه چیز در مورد ایجاد آرام ترین و رضایت بخش ترین محیط ممکن برای بینندگان است.

14. کانال های باغبانی


ویدیوی کانال باغبانی یوتیوب که نحوه افشای کامبیوم را نشان می دهد

منبع: نکات باغ

کانال های باغبانی یکی دیگر از ایده های کانال یوتیوب است که نیازی به نشان دادن چهره خود ندارد. کانال های باغبانی می توانند راهی عالی برای کسب درآمد باشند زیرا برای طیف گسترده ای از افراد جذاب هستند.

می توانید راهنماها و راهنمایی هایی در مورد بهترین گیاهان برای فصول خاص ارائه دهید یا روش مناسب کاشت گل و سبزیجات را به مخاطبان خود نشان دهید. همچنین اضافه کردن ویدیوهای تور را در اینجا در نظر بگیرید. نمایش باغ های زیبا در سرتاسر جهان راهی عالی برای جلب نظر بینندگان است.

سوالات متداول درباره ایده های کانال YouTube بدون چهره

کانال های یوتیوب بدون چهره چگونه کسب درآمد می کنند؟

کانال‌های یوتیوب بدون چهره می‌توانند مانند هر کانال دیگر یوتیوب درآمد کسب کنند: از درآمد تبلیغات گوگل، ویدیوهای حمایت‌شده، درآمد اشتراک YouTube و فروش کالاهای مرتبط با موضوعات ویدیوهایشان.

چگونه می توانید یک یوتیوبر بی چهره شوید؟

برای تبدیل شدن به یک یوتیوبر بدون چهره، تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک کانال یوتیوب ایجاد کنید و بدون نمایش چهره خود ویدیوها را پست کنید. می‌توانید از روایت‌های صوتی، راوی‌های خارج از صفحه استفاده کنید یا مهمان‌هایی را برای میزبانی ویدیوهایتان استخدام کنید. یا به ویدیوهای متحرک، گرافیک و شخصیت های مجازی تکیه کنید.

نرخ تعامل YouTube خود را افزایش دهید و سایر محتوای رسانه های اجتماعی، تعامل و تجزیه و تحلیل خود را با Hootsuite مدیریت کنید. امروز آن را رایگان امتحان کنید.

شروع کنید

کانال YouTube خود را با Hootsuite سریعتر رشد دهید. به راحتی نظرات را تعدیل کنید، ویدیو را برنامه ریزی کنید و در فیس بوک، اینستاگرام و توییتر منتشر کنید.

آزمایشی 30 روزه رایگان

دیدگاهتان را بنویسید