شما با داشتن یک مشاوره سئو در ابتدای راه اندازی وب سایتتان میتوانید از اشتباهات بسیار زیادی بعد از ساخت سایت جلوگیری کنید و اینکار باعث میشود خیلی زودتر به نتیجه مطلوبی برسید و همچنین از ضررهای مالی نیز جلوگیری کنید. حالا چطوری یک مشاوره سئو سایت میتواند به ما کند؟ با ما در ارتباط باشید تا بتوانیم تا انتهای این مقاله اطلاعات ارزشمندی را که طی چندین سال فعالیت در حوزه دیجیتال مارکتینگ داشتیم بخشی از آن را به شما عزیزان ارائه دهیم.

به نقل از آکادمی شادمان چرا باید مشاوره سئو سایت داشته باشیم؟

استراتژی سئو

شاید مطمئن نباشید بعد از طراحی سایت به چه چیزی نیاز دارید. یک مشاور سئو به شما کمک می کند تا نیازهای سئو سایت خود را ارزیابی کنید و برای رسیدن به اهداف خود جهت رسیدن به رتبه یک گوگل برنامه‌ای داشته باشید که با برنامه ریزی منظم منجر به موفقیت در بازاریابی شما میشود.

شاید برای شما هم پیش آمده باشد که در شرایط دشواری از سئو سایت قرارگرفته باشید و نیاز به راهنمایی یک متخصص و مشاوره سئو نیاز داشته باشید تا مسیر روشن و شفافی را برای شما مشخص کند. مشاوران سئو آکادمی شادمان در چنین شرایط دشواری میتوانند تیم توسعه دهنده شما را رهبری کنند تا بتوانید به نتیجه مطلوبی دست یابید.

نرم افزارها و ابزارهای متنوع بررسی سئو سایت

در گوگل و دیگر موتورهای جستجو ابزارهای متنوعی برای بررسی وضعیت سئو سایت وجود دارد اما آیا همه این ابزارها اطلاعات درستی به ما میدهند؟ چطور میتوانیم بهترین ابزارها را انتخاب کنیم تا بتوانیم وب سایت رقبای خود را به صورت کامل تحلیل و بررسی که از چه سایت‌هایی لینک دریافت کرده‌اند، رتبه کلمات کلیدی خود را در نتایج گوگل رسد کنیم، لینک‌های شکسته سایت مان را پیدا کنیم و… که تمام این موارد باید با ابزارهای سئو سایت بررسی شوند.

به همین دلیل در صورتیکه شما اگر بخواهید خودتان بگردید و این ابزارها را شناسایی کنید و از این موضوع آگاه باشید که چنین ابزارهایی هستند که این کارها را به سادگی برای شما انجام میدهند میبایست زمان خیلی زیادی را بگذارید. اما با کمک گرفتن از یک مشاور سئو میتوانید خیلی سریع‌تر به بهترین نتایج و ابزارها دست یابید.

شناسایی کلمات پول ساز توسط مشاور سئو

یکی از وظایف مشاوره سئو تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی میباشد که اینکار برای خیلی از مدیران سایت‌ها کاری طاقت فرسا است و وقت نمیکنند که به خوبی کلمات کلیدی را که یافته‌اند بررسی کنند که آیا اصلا توسط کاربران و مشتریانشان این کلمات سرچ میشوند یا خیر! در صورتیکه اگر این کار به خوبی انجام نشود برای صاحب آن کسب و کار هیچ منفعتی ندارد و ممکن است هزینه‌های زیادی برای رسیدن آن کلمات به رتبه‌های بالا انجام شود ولی اما فروشی برایشان ایجاد نکند.

بنابراین بررسی کلمات کلیدی یکی از مهم‌ترین مولفه‌ها در سئو یک سایت محسوب میشود!

مشاورین سئو دقیقا چه کاری انجام میدهند؟

در دنیای دیجیتال شما دائما با رقبا باید دست و پنجه نرم کنید تا بتوانید از رقبای خود پیشی بگیرید که در نتایج بالا قرار بگیرید. سئو به شما کمک میکند تا بتوانید راه‌هایی که رقبای شما رفته‌اند و موفق شده‌اند به درآمد بالایی برسند را رصد کنید و همان راه را برای رسیدن به دستاوردهای بیشتر الگو برداری کنید.
مشاورین سئو آکادمی شادمان در اینجا به کمک شما می‌آیند تا دقیق‌تر آنها را بررسی کنید و هزینه‌های کمتری را جهت بررسی تکنیک‌های سئو داخلی و خارجی آنها صرف کنید، همچنین با مشاوره سئو میتوانید بودجه خود را جهت رسیدن به رتبه‌های بالا بهتر کنترل کنید. در صورتیکه قصد دارید با وظایف مشاوره سئو بیشتر آشنا شوید میتوانید همین عبارت را در گوگل جستجو کنید و وارد صفحه academyshadman.com شوید تا از این اطلاعات بیشتر بهره‌مند شوید.

تخصص های مشاور سئو

تخصص های مشاور سئو

مشاوره سئو باید حداقل تخصص‌های زیر را داشته باشد:
سئو داخلی: مشاور سئو باید بتواند سایت را کامل بررسی کند و بتواند محتوای سئو شده را تشخیص دهد و راهکار جهت ارائه محتوا سئو شده ارائه دهد، نحوه تحقیقات کلمات کلیدی را بداند، ساختار درست سئو را داخلی را بشناسد، لینکسازی داخلی را بررسی نماید.
سئو خارجی: سئو خارجی رقبا را آنالیز و تحلیل کند و راز اهکارهایی که تاثیر بسازی در رتبه بندی صفحات رقبا داشته الگو برداری کند و همچنین پلن سئو خارجی مقرون به صرفه‌ای را تهیه نماید.
آنالیز رقبا: یک مشاور سئو به خوبی میداند که چطور میتواند از تحلیل سایت رقبا نتایج فوق‌العاده‌ای بدست آورد و با مهندسی معکوس وضعیت سایت را بهبود ببخشد.
کار با ابزارهای سئو: یک مشاور سئو با تسلط کامل با ابزارهای معروف سئو مانند ahrefs, MOZ, semrush و… دارد و میتواند با استفاده از این ابزارها وضعیت رتبه‌های سایت را بهبود ببخشد.

نتیجه گیری و پایان
با داشتن یک مشاوره کنار کسب و کارتان میتوانید زودتر به نتیجه مطلوب برسید چون یک مشاوره سئو با کسب و کارهای مختلفی در ارتباط است و میتواند تجربیات مختلفی را بدون اینکه شما هزینه‌های زیاد و زمان زیادی برای اقدام، بازخورد و اصلاح صرف کنید این تجربیات را بدست آورید و با رعایت این موارد در کسب و کارتان خیلی زوتر به نتیجه مطلوب برسید.
آکادمی شادمان به صورت تخصصی بر روی سئو سایت تمرکز دارد تا کسب و کارهای اینترنتی بعد از راه‌اندازی سایت خود بتوانند هرچه زودتر به درآمد برسند. در صورتیکه قصد داشتید یک مشاوره سئو رایگان به مدت مشخص نیز داشته باشید میتوانید به وب سایت آکادمی شادمان مراجعه نمایید.

دیدگاهتان را بنویسید